piątek, 19 lutego 2016

Łagodny żel do mycia twarzy Olivenöl.

Czasy kiedy myłam twarz zwykłym mydłem dawno minęły. Teraz wybieram łagodne żele, które nie wysuszają, ale też skutecznie radzą sobie z oczyszczaniem najbardziej wymagającej skóry. Dziś chciałam wam przedstawić właśnie taki produkt. To moja nowość od Pharmatheiss Cosmetics Polska.


Firma o sobie:
Marka pharmatheiss cosmetics jest własnością firmy Dr. Theiss Naturwaren GmbH z siedzibą w Homburgu nad Saarą.
Od tysięcy lat ludzie wszystkich kultur wykorzystują dary matki natury do pielęgnacji i upiększania. Ta wielowiekowa wiedza, w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami naukowymi stanowi podstawę serii pielęgnacyjnych pharmatheiss cosmetics. Nasze produkty zawierają to, co najlepsze z natury.
Drogocenne olejki, wyciągi, a nawet opatentowane substancje czynne uzyskane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć fitoinżynierii - wszystko to znajdujemy w naszych produktach.
Nie uznajemy kompromisów w standardach jakości i bezpieczeństwa.


ŁAGODNY ŻEL DO MYCIA TWARZY OlivenölOd producenta:
Skład:
Pojemność:100 ml
Cena: ok. 25 zł
Moja opinia:
Mamy tutaj niewielką, przeźroczystą i miękką tubkę. Z opakowania swobodnie wyciśniemy każdy mililitr kosmetyku, w razie konieczności da się rozciąć materiał z którego wykonano tubkę. Jak wiadomo na ściankach pozostaje zawsze sporo produktu. 
Tubkę można postawić na szafce, nie przewraca się, a nawet nie zajmuje zbyt dużo miejsca, gdybyśmy chciały zabrać nasz żel w podróż. Zamkniemy i otworzymy go na zatrzask, więc od strony technicznej nie ma żadnych kłopotów ;) Takie opakowania lubię najbardziej.


Żel ma dość rzadką strukturę. Jednak już niewielka ilość kosmetyku pozwala, na precyzyjne oczyszczenie twarzy. Produkt Olivenöl dobrze się pieni, ale wszystko w granicach rozsądku ;) Żel uwiódł mnie swym zapachem... bardzo świeżym, naturalnym i nie przypominającym aromatu zarezerwowanego dla oliwy z oliwek. 


Żel stosuję rano i wieczorem. Jestem zadowolona z jego działania. Dlaczego? Bo kosmetyk wspaniale oczyszcza moją tłustą, skłonną do powstawania niespodzianek skórę. Nie wysusza, ale ładnie matowi strefę T. Nawilża tak, że nie zawsze muszę nakładać na twarz krem. 
Ponad to żel rewelacyjnie łagodzi podrażnienia, potrafi też zniwelować mniejsze wypryski, a już na sto procent nie dopuszcza do pojawienia się nowych zmian. 
Żel nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie w oczy. Mogą go stosować kobiety w każdym wieku i o różnym typie skóry. Taki kosmetyk przygotowuje twarz do dalszych zabiegów: nakładania kremów itp. Niemniej, samodzielnie działa równie skutecznie.

4 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger