piątek, 31 lipca 2015

Krem do depilacji 9 w 1.

Ostatni kosmetyk, który otrzymałam od Eveline Cosmetics powędrował do mojej mamy. A był to...

https://www.eveline.eu/

Od producenta:
KREM DO DEPILACJI 9 w 1 z serii Koenzym Młodości, oparty na innowacyjnej formule o silnych właściwościach pielęgnacyjnych, zapewnia błyskawiczny efekt długotrwale gładkiej skóry, bez podrażnień i uczucia ściągnięcia. Dzięki recepturze bogatej w substancje nawilżające doskonale się rozprowadza oraz pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką w dotyku.
Skład:
Pojemność: 100 ml
Cena: 10.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mama nie używa depilatora, nie toleruje depilacji przy pomocy wosku, więc zwykle sięga po maszynki. Jednak po moich namowach, skusiła się na przetestowanie tego kremu. Muszę przyznać, że firma zadbała o ładną, schludną i ciekawą szatę graficzną kosmetyku. Dodatkowo tubka została zabezpieczona w sposób odpowiedni dla tego typu produktów. W opakowaniu znalazła się oczywiście szpatułka ułatwiająca nakładanie, i późniejsze usuwanie kremu. 
Krem nie pachnie szczególnie pięknie, ale też nie odstrasza, do wszystkiego da się przyzwyczaić. 
Pierwsze użycie nie przyniosło mamie większego rozczarowania, ale też i nie powaliło skutecznością w działaniu. Czas 10 minut, według zaleceń producenta, nie wystarczył by usunąć niechciane włoski. Dopiero po niecałych 20 min. efekt był zadowalający. Niestety tego typu produkty nadają się tylko dla osób z jasnymi, słabymi włoskami... Uważam, że same musimy znaleźć dla siebie odpowiednią metodę depilacji. To co sprawdziło się u koleżanki, niekoniecznie dla nas będzie idealne. Macie jakieś doświadczenie z takimi kremami do depilacji?

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger