czwartek, 30 lipca 2015

Kolorowo na paznokciach.

Lato sprzyja szaleństwom z kolorami na paznokciach. Jeśli tylko siła wyższa pozwala (czyt. praca), można ozdobić swe pazurki naprawdę wymyślnie. Ja nie potrafię tworzyć wzorków, wybieram raczej jednolite barwy. Niemniej jednak lakier od Eveline Cosmetics bardzo mi się spodobał i ostatnio ciągle jest w użyciu.

https://www.eveline.eu/

Od producenta:
Nigdy nie mamy dość klasyki.
Delikatne, neutralne lub klasyczne kolory paznokci odzwierciedlają twoją zrównoważoną i nienaganną postawę. Wybierz odcień lakieru, który pasuje do twojego nastroju lub okazji, a jednocześnie nie zdominuje twojego wyglądu. Szeroka paleta szybkoschnących kolorów dostępna jest w linii lakierów do paznokci MiniMAX quick dry & long lasting.
Pojemność: 5 ml
Cena: 5.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
To nie pierwszy mój lakier z tej serii. Posiadam już trzy, w zdecydowanie ciemniejszych kolorach. Polubiłam te produkty także za niewielkie buteleczki. Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię zużyć lakieru do końca, zawsze na dnie pozostają resztki, które zasychają i plątają się niepotrzebnie w szafkach. Buteleczka emalii Mini Max to strzał w dziesiątkę. Jest niewielka, także z wykorzystaniem nie powinno być większych problemów. Sam pędzelek też nie należy do ogromniastych, ale ważne że dobrze rozprowadza lakier, nie odstają od niego pojedyncze włoski.
Mini Max posiada dosyć rzadką konsystencję, więc trzeba uważać przy malowaniu. Jedna warstwa w moim przypadku nie wystarcza, w związku z tym zawsze nakładam dwie. Wtedy nie widać żadnych smug czy zacieków, kolor nabiera odpowiedniej intensywności. 
Lakier pięknie błyszczy i prezentuje się fenomenalnie! Wytrzymuje ok. 4-5 dni, co jest naprawdę sporym wyczynem na moich paznokciach. Nie odpada płatami, ale delikatnie i stopniowo ulega wytarciu, zmycie nie przynosi większych kłopotów. Cena i szeroka gama kolorystyczna, zachęca do eksperymentów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger