niedziela, 26 lipca 2015

Krem dla każdego faceta :)

Oto ostatni kosmetyk z męskiej serii od Eveline Cosmetics, który przetestował mój mąż...

https://www.eveline.eu/ 

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: 21.59 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mąż polubił serię dedykowaną wymagającym facetom. Z przyjemnością przetestował krem, który stanowi idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry. Kosmetyk mieści się w podobnym do poprzednich pod względem kolorystycznym opakowaniu. Tubka nie przewraca się, można z niej wydobyć odpowiednią porcję produktu. Zamknięcie tutaj pasuje i nie sprawia większych kłopotów.


Konsystencja kremu jest leciutka, niezbyt lejąca czy zwarta. Mężczyzna szybko rozprowadzi kosmetyk na twarzy i co najważniejsze, nie poczeka długo na jego wchłonięcie.
Zapach kremu orzeźwia, energetyzuje, ujmuje delikatnością, ale i zaskakuje trwałością.


Za pomocą kremu oczywiście nie da się totalnie rozgromić zmarszczek, nawet po miesiącu stosowania. Do tego potrzeba czasu i systematyczności. Niemniej jednak krem odpowiednio nawilża, wygładza i odżywia skórę mężczyzny. Łagodzi podrażnienia powstałe po goleniu, likwiduje nieestetyczne krostki. Fantastycznie usuwa oznaki zmęczenia - po nieprzespanej nocy jak znalazł :) 
Krem nie pozostawia po sobie tłustej, lepkiej warstwy, nie wywołuje szczypania, nie zapycha. Odpowiedni do codziennej pielęgnacji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger