niedziela, 12 lipca 2015

Naszyjnik z wisiorkiem w kształcie słonia.

Czy wy też jesteście przekonane, że wizerunek słonia, noszony przy sobie, przynosi szczęście? Ja tak, dlatego też wybór wisiorka z oferty ShipGratis.eu nie był zupełnie przypadkowy. W końcu odrobina szczęścia w takiej postaci nikomu nie zaszkodzi :) Ja jeszcze nie wyrosłam z chęci posiadania przeróżnych biżuteryjnych gadżetów. Lubię nosić naszyjniki, bransoletki czy niewielkie kolczyki. Oczywiście gdy tylko mam możliwość i okazję, bo przy zwykłym wyjściu do sklepu nie dziwaczę. Jednak w towarzystwie takiego naszyjnika jaki dziś wam prezentuje, można bez najmniejszych wyrzeczeń biec po zakupy :)

http://shipgratis.eu/
Materiał: metal biżuteryjny
Rozmiar wisiorka: 5x5,2 cm
Długość łańcuszka: 80 cm
Cena: 15.20 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Od dłuższego czasu szukałam naszyjnika, który nie byłby zbyt elegancki, dziecinny, rażący kolorami. Chciałam też, by sam wisiorek nie zginął w stylizacji, by był widoczny, ale też nie przytłaczał swymi rozmiarami. Jak widzicie wymagania miałam niezłe, udało się jednak znaleźć odpowiedni gadżet.
Naszyjnik z wisiorkiem w kształcie słonia polubiłam chyba od momentu jego pierwszego założenia. Na stronie internetowej sklepu, mój wzrok przykuł niebanalny, ciekawy, a jednocześnie troszkę zabawny wisiorek ze słonikiem. Ten słonik, to nie zwykła metalowa blaszka, a prawdzie dzieło sztuki. Ażurowe elementy, wierne odwzorowanie wszystkich szczegółów zwierzaka sprawiło, że biżuteria prezentuje się naprawdę świetnie. 
Naszyjnik jest dosyć długi, z możliwością osobistej regulacji. Jego założenie, późniejsze zdjęcie, nie przynosi żadnych kłopotów.
Ogólnie rzecz ujmując, taki biżuteryjny drobiazg bardzo mi się spodobał. Dawno nie byłam zachwycona do tego stopnia jakimkolwiek naszyjnikiem, także nabytek z ShipGratis.eu uznaję za niezwykle udany. Naszyjnik w dodatku kosztuje niewiele, a zachwyca solidnością, chociaż "pochodzenie" mogłoby świadczyć o kiepskiej jakości:) 
Rozejrzyjcie się na stronie ShipGratis.eu, ponieważ mają tam naprawdę fantastyczne drobiazgi typu naszyjniki, bransoletki, kolczyki itp. Oczywiście nie brak i innych ciekawych, a co najważniejsze, tanich gadżetów dla każdego. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger