wtorek, 28 lipca 2015

Mgiełka samoopalająca Eveline.

Jeśli nie lubicie się opalać, jeśli nie możecie przebywać na słońcu, to mgiełka samoopalająca od Eveline Cosmetics będzie dla was idealnym rozwiązaniem.

https://www.eveline.eu/

Od producenta:
Skład:
Pojemność: 150 ml
Cena: 20.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Mgiełka mieści się w przeźroczystej, wyprofilowanej buteleczce. Stale mogę też obserwować ubywającą zawartość kosmetyku, ponieważ opakowanie jest przeźroczyste. Na plus zasługuje sposób aplikacji produktu. Atomizer idealnie rozpyla akuratną ilość mgiełki, mechanizm dozujący działa bez zarzutu - przynajmniej w moim przypadku :)
Mgiełka pachnie ładnie, nie tak jak większość samoopalaczy, więc ogólne użytkowanie należy do zdecydowanie najprzyjemniejszych czynności. Wchłanianie mgiełki przebiega szybko i bez pozostałości tłustego filmu, smug czy zacieków. Zapomnijcie i o zabrudzeniach odzieży, bo od razu po zastosowaniu kosmetyku ubranie można wrzucić na siebie. Lekka formuła mgiełki od razu przypadła mi do gustu, a na efekty działania nie musiałam czekać przez długi czas. Już po dwudziestu minutach dostrzegłam zmiany. Skóra zyskała ładny, złotawy odcień, który nie ma w sobie nic z tandetności czy po prostu zwykłej sztuczności. Uzyskana opalenizna może i nie jest zbyt trwała, ale i tak "udana" i odpowiednia dla osób chcących uzyskać brązowe zabarwienie skóry bez udziału naturalnych promieni słońca. Nie jestem obdarzona ciemną karnacją, straszny ze mnie bledziuch, a taka mgiełka nie wyrządziła mi jakiejkolwiek szkody. Można ją stosować na całe ciało i twarz. Powinnyście być z niej zadowolone tak jak ja :) Świetnie nawilża!

3 komentarze:

  1. słyszałam o niej już, ale jakoś nie mam przekonania do wypróbowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie to chyba wersja dla ciemnej karnacji byłaby dobra.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie lubię tych plastikowych opakowań od Eveline,Zawsze zacinają się po paru psiknięciach

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger