piątek, 24 lipca 2015

Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu! - Rexona Fresh Party.

Dziś przybiegam z informacją, która z pewnością was zainteresuje. Mamy czas wakacji, więc wypada troszkę się rozerwać - kulturalnie ma się rozumieć :) "Sprawcą" całego zamieszania jest marka REXONA...

W tym roku, w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™, zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia. Ja w tym wpisie przedstawię wam jedno, natomiast drugie przybliżę w kolejnym, jeszcze dzisiejszym wpisie. 

Rexona Fresh Party 

Już 31.07.2015r. w Sopocie, miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy - Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów:  Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.


Gorąco zachęcam was do wzięcia udziału w tak fantastycznym wydarzeniu. Dołączcie również na FB, gdzie z pewnością pojawią się jeszcze szczegółowe informacje. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger