czwartek, 9 lipca 2015

Zmęczenie nie ma szans :)

Mój facet lubi mazidełka do twarzy w formie żelu. Oczywiście nie używa tak różnorodnych kosmetyków jak ja, ale też potrafi być wybredny :) Ostatnio polubił się z nowością od Eveline Cosmetics.
Od producenta:
Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: 18.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Ogólnie rzecz ujmując, cała ta seria, jest według mojego męża bardzo udana. Krem-żel nie odstaje od reszty i potwierdza wspaniałość produktów Eveline Cosmetics. Do dyspozycji otrzymujemy wygodną, poręczną, chociaż niewielką tubkę zamykaną na klik. Tubka mieści się jeszcze w kartonowym opakowaniu - dokładnie opisanym. Dlatego też nie musimy szperać w internecie, by zasięgnąć informacji co też ten kosmetyk potrafi czynić. To rozumiem! 


Kosmetyk ma przyjemną, bo i rzadko spotykaną konsystencję. To idealne połączenie kremu i żelu. Wszystko fantastycznie rozprowadza się na skórze, błyskawicznie wchłania, a pachnie tak orzeźwiająco, że zmęczenie czy znużenie odchodzi precz w kilka sekund! 


Mąż stosuje krem-żel do dnia dzisiejszego. Używa go zarówno rankiem jak i wieczorem, to już prawdziwy, pielęgnacyjny rytuał. Produkt spełnia wymagania męskiej skóry. Działa niczym opatrunek na podrażnienia powstałe po goleniu, niweluje krostki, nie powodując tym samym szczypania czy jakiegokolwiek dyskomfortu. 
Krem-żel świetnie nawilża, odżywia zmęczoną skórę. Jego efekt chłodzący jest faktycznie wyczuwalny, więc obietnica producenta zostaje całkowicie wypełniona. Kosmetyk warto podsunąć swemu facetowi zważywszy na to, że będzie to odpowiedni produkt na cieplejsze dni, które niezbyt pozytywnie działają na skórę twarzy. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger