niedziela, 5 lipca 2015

Pachnące patyczki.

Na ten produkt od Air Wick Polska, czaiłam się od dłuższego czasu. Jednak jakoś zawsze było milion innych rzeczy do kupienia, albo w ofercie sklepu czy drogerii, czegoś takiego po prostu nie znalazłam. Dziś nadszedł dzień, w którym mogę wam zaprezentować recenzję tego tajemniczego i jakże wspaniałego, zapachowego gadżetu. Gotowi?





Miałam już zapachowe patyczki innych firm, ale te są naprawdę wspaniałe i nie do podrobienia. W tekturowym opakowaniu, znajdziemy wszystko co potrzeba, by przygotować nasz odświeżacz do pełnego działania. Oczywiście jest i instrukcja obsługi, więc nie będę wam tutaj wypisywać poszczególnych kroków. Bardzo fajnym dodatkiem jest naklejka z testem, umieszczona na frontowej stronie tekturowego opakowania. W ten sposób można sprawdzić czy zapach nam odpowiada. 


Zestaw zawiera:
- flakonik z płynem (30 ml)
- 6 ratanowych patyczków

Produkt należy do linii "Life Scents" - określającej pierwszy wielowarstwowy zapach, zmieniający się wraz z biegiem czasu. Mój odświeżacz uwodzi trzema nutami aromatycznymi: róż, malin i słodkich pianek. Muszę przyznać, że takie połączenie może się wydawać niezbyt zachęcające, ale gdy tylko poczujecie ten wspaniały zapach, zostaniecie oczarowani i nie będziecie mogli o nim zapomnieć. Dzięki pachnącym patyczkom wyobrażam sobie, że spaceruję po tajemniczym, malowniczym ogrodzie, a wspomnienia z dzieciństwa powracają, wzbudzają masę pozytywnych emocji. 




Produkt niweluje nieprzyjemne zapachy, nie jest zbyt intensywny, ale bardzo trwały. Z pewnością nie wywołuje bólu głowy, po prostu nie drażni swą obecnością. Odświeżacz w formie patyczków prezentuje się z najwyższą elegancją i osobistym urokiem. Te małe kuleczki umieszczone w płynie, są genialne! Gadżet będzie pasował do pomieszczeń w każdym stylu, także pozostaje tylko dobór odpowiedniego dla siebie zapachu. Ja polecam "Tajemnicze ogrody z dzieciństwa".

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger