poniedziałek, 27 lipca 2015

Porcja nawilżenia dla skóry.

Od czasu do czasu warto podarować swej skórze coś specjalnego - najlepiej odpowiednią maseczkę. Ja tym razem skusiłam się na taką od Eveline Cosmetics

Od producenta:

Skład:
Pojemność: 7 ml
Cena: 3.59 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Maseczkę otrzymujemy w saszetce, na której umieszczono wszystkie informacje: ogólnie o kosmetyku, skład, sposób użycia. Taka pojemność produktu wystarczyła mi spokojnie na dwie aplikacje. Na jeden raz, nałożenie aż takiej ilości maseczki, byłoby według mnie zupełną przesadą.
Konsystencja kosmetyku jest przyjemna, żelowata, nie ścieka z twarzy i wędruje po szyi, by w końcowym etapie dotrzeć do dekoltu. Zapach raczej nie kojarzy mi się z czymś szczególnym, ale też nie odstrasza- wręcz przeciwnie.
Pozostałości maseczki można usunąć wacikiem, ale ja musiałam umyć twarz, ponieważ czułam że skóra nieco się lepi. Dla pewności lepiej użyć wody. 
Po takim zabiegu pielęgnacyjnym, buzia stała się zdecydowanie bardziej promienna, szyja i dekolt świetnie nawilżone oraz odżywione. Jak widać za niewielkie pieniądze da się odnaleźć super produkt, który faktycznie działa. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger