wtorek, 12 lipca 2016

Rexona Active Shield

Nasze życie obfituje w stresujące sytuacje albo takie, które wymagają od nas większego wysiłku fizycznego. Wiadomo, że w takich warunkach na pojawienie się mokrych plam pod pachami i nieprzyjemny zapach nie trzeba długo czekać. Lato, a co za tym idzie wysokie temperatury, sprzyjają poceniu. Ten proces należy do naturalnych reakcji człowieka. Jednak musimy pamiętać, iż sam pot jest bezwonny. Dopiero w starciu z bakteriami istniejącymi na skórze, przybiera nieprzyjemny zapach. Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Potrzebujemy tylko odpowiednich antyperspirantów. Ja i mąż zaufaliśmy tym o zaawansowanym działaniu, zapewniającym długotrwałą świeżość. Mowa o antyperspirantach Rexona Active Shield.


W asortymencie nowej linii marki Rexona znajdziemy antyperspiranty w kulce, sprayu i sztyfcie. Oczywiście te kosmetyki przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Muszę przyznać, że firma pomyślała o poręczności opakowań. Żadne nie sprawia problemów podczas aplikacji. Antyperspiranty można zabrać ze sobą w podróż czy wrzucić do torebki, by korzystać z nich w razie potrzeby. 

Antyperspiranty Rexona z nowej linii Active Shield są jeszcze bardziej skuteczne dzięki zawartości wysokiego stężenia soli antyperspiracyjnych, które redukują pocenie oraz ograniczają namnażanie bakterii, a także składników zapachowych znanych ze swoich antybakteryjnych właściwości ( m.in. olejków eterycznych z limonki, bergamotki czy pomarańczy). Dlatego te produkty charakteryzuje tak wysoka jakość, a ja i mąż obdarzyliśmy je ogromnym zaufaniem. 

Antyperspiranty Rexona Active Shield posiadają bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach, który wyróżnia trwałość, odpowiednia intensywność, ciekawa kompozycja nut ziołowych i owocowych. Skutecznie chronią przed nieprzyjemnym zapachem i mokrymi plamami pod pachami przez cały dzień. To wielkie osiągnięcie, które pozytywnie nas zaskoczyło. Antyperspiranty nie podrażniają skóry, nawet po depilacji nie wywołują szczypania ani żadnego dyskomfortu. Kosztują ok. 12 zł, co według mnie nie jest ceną wygórowaną, trudną do przełknięcia.

Namawiam was do zakupu tych antyperspirantów, bo są o wiele bardziej skuteczne od tych, które przynajmniej ja testowałam wcześniej. Sprezentujcie również swojej drugiej połowie jeden bądź trzy antyperspiranty z nowej linii Active Shield. Warto mieć takich sprzymierzeńców w walce z potem :)  

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger