piątek, 20 maja 2016

Pojemniki do deserów na zimno BranQ.

Mamy akurat taką porę, gdzie podawanie wszelakiego rodzaju deserów na zimno, pasuje po prostu idealnie. Dziś chcę wam zaprezentować fajne pojemniczki firmy BranQ, które pozwolą na atrakcyjny wygląd posiłku tego typu.

Ilość w opakowaniu: 3 szt.
Cena: 7 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Cała moja rodzina należy do wielkich łakomczuchów. Dzień bez deseru jest dla nas dniem straconym. Czasem brakuje już pomysłu co przygotować dzieciom. Wiadomo, że podczas cieplejszych dni z chęcią zjedzą coś na zimno. Syn i córka są wielkimi fanami owocowych galaretek. Jednak podanie ich w zwykłych pucharkach, to pójście po najmniejszej linii oporu. Dlatego też pojemniczki Floris od BranQ przywitałam w swojej kuchni ze szczerą radością.

W zestawie znajdziemy trzy pojemniczki. Nie są one zbyt małe, ale też nie takie ogromniaste. Idealne pod względem rozmiaru, łatwe do mycia po wykorzystaniu. Na etykiecie producent umieścił instrukcję przygotowania deseru z pojemniczkami w roli głównej, więc nie powinno być żadnych problemów. Wierzcie mi, takie dwukolorowe pyszności prezentują się rewelacyjnie... 


Pojemniczki pozwalają nam na chwilę szaleństwa w kuchni. Z takim gadżetem przygotowany deser prezentuje się rewelacyjnie. Do zajadania dwukolorowych galaretek, w moim domu nie trzeba było nikogo zachęcać. Genialny pomysł!

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger