piątek, 20 maja 2016

Kids Deep Ocean - mydło dla dużych i małych :)

Moje dzieci przepadają za długimi kąpielami. Za myciem głowy i uszu niekoniecznie, ale mam i na to sprawdzony sposób. Wystarczy odpowiedni kosmetyk, a maluchy z przyjemnością wykonują wcześniej znienawidzone czynności. Ostatnio moim sprzymierzeńcem stało się rewelacyjne mydełko marki Hegron... Dzieci też je polubiły :)


Od producenta:
Dziecięce mydełko pod prysznic i do kąpieli daje dużo wspaniałej piany i posiada cudowny aromat egzotycznych owoców. Znakomite do mycia twarzy i skóry dziecka. Efektywnie i delikatnie oczyszcza skórę nie wysuszając jej. Jest bezpieczne dla oczu.
Preparat testowany dermatologicznie, posiada neutralne pH.
Jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.
Skład:

Pojemność: 950 ml
Cena: 16 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Rzadko eksperymentuje z kosmetykami dla dzieci. Ich skóra nie jest przygotowana na większe zmiany, jednak obojętnie przejść obok takiego mydełka nie potrafiłam. Kosmetyk umieszczono w ogromniastej butli z fantastyczną grafiką. Zarówno ja jak i dzieci z uśmiechem na ustach oglądaliśmy etykietkę, która stanowi prawdziwą ozdobę produktu. Większej zachęty do przetestowania mydła moje dzieci nie potrzebowały. 

Butla została wyposażona w wygodną, solidną pompkę. Z takim dozownikiem poradzą sobie dzieci. Szkraby lubią być przecież samodzielne, a mechanizm zastosowany w tym mydle, uważam za trafiony i niezbędny. Manewrowanie pełnym opakowaniem jest raczej niemożliwe. Mydło ma bardzo przyjemną konsystencję. Nie jest zbyt rzadka, dobrze się pieni... Tworzy mnóstwo otulającego, białego puchu, co dla dzieci też ma ogromne znaczenie. Moje uwielbiają siedzieć w wannie wypełnionej aż po brzegi pachnącą pianą. Ten kosmetyk im na to pozwala :)
Zapach należy do przyjemnych, trwałych, chociaż niezbyt intensywnych. Mnie przypomina cytrusowe aromaty, dzieciom też powinien się spodobać. Mydło nie podrażnia, nie uczula delikatnej, wrażliwej skóry dziecka. Solidnie myje, oczyszcza ciało. Nie wysusza skóry, czego tak najbardziej się obawiałam. Moje dzieci z chęcią używają tego kosmetyku do mycia rączek, buzi, a nawet włosów! Tak, w tym przypadku mydło też daje radę :) 
Produkt nie szczypie w oczy, więc młodsze szkraby bez grymaszenia i bez cienia niezadowolenia, będą korzystały z zawartości uroczej butli. Jestem przekonana, że takie mydło spodoba się każdemu dziecku. Sama z chęcią po nie sięgam, a właściwie podkradam... 

Kosmetyk otrzymałam w ramach akcji "Testuję z Twoim Źródłem Urody".

FB_IMG_1441630671752.jpg

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger