wtorek, 14 października 2014

Porządki z Roko Eco.

W tym tygodniu musiałam zabrać się za mycie okien. Było ciężko, ale do pomocy miałam odpowiedni środek :) Jeśli jesteście stałymi bywalczyniami Biedronki, z pewnością zauważyłyście produkty Roko Eco. Dziś pokażę wam jeden z nich...


ROKO ECO, PŁYN DO MYCIA SZYB
Od producenta:


Pojemność: 500 ml
Cena: ok. 10 zł
Moja opinia:
Poręczna, przeźroczysta butelka z solidnym atomizerem, nie zawiodła mnie ani razu. Spray podczas rozpylania faktycznie trafia na miejsce przeznaczone do czyszczenia, jednocześnie nie zahaczając o już wypucowaną na błysk powierzchnię :) Środek Roko Eco posiada niedrażniący zmysłu powonienia zapach, co przyjęłam z wielkim zadowoleniem, a nawet ulgą. 
Działanie, bo to ono jest tutaj najważniejsze, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Płyn nie pozostawia smug, nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, jeśli chodzi o mycie okien. Radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami i to bez konieczności gruntownego polerowania. Dzięki Roco Eco moje okna błyszczą, ale oczywiście wszystkie szklane powierzchnie będą wdzięczne za taką opiekę :) Produkt należy do grupy ekologicznych, w związku z tym już za to przyznaję wielki plus. Jeśli spotkacie go w Biedronce, nie zastanawiajcie się tylko śmiało kupujcie !

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Sprawdź w Biedronce, powinien być. Jest fajny, no i nie wydziela tego paskudnego zapachu charakterystycznego dla płynów do szyb.

      Usuń
  2. Jak tylko zobaczę to kupie dla mamy,która jest alergikiem i niestety większość płynów wywołuje u niej duszności.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger