środa, 1 października 2014

Łagodne mydło aloesowe.

Mydła w kostce to nie coś za czym szaleję i namiętnie kupuję. Zwykle wybieram takie w płynie, bo przynajmniej podczas mydlenia nie wyskakuje mi nic z mokrych łapek :) Od Equilibra otrzymałam kosteczkę mydła aloesowego, które odmieniło mój stosunek do tego typu kosmetyków. Może nie stałam się ich wierną fanką, ale teraz łaskawszym okiem będę na nie spoglądać podczas zakupów.Od producenta:
Skład:
Waga: 100 g
Cena: ok. 7 zł
Moja opinia:
Prostokątna kostka ładnie prezentuje się w mydelniczce :) Mydło posiada bardzo delikatny, kremowy i przyjemny dla zmysłów zapach najprawdziwszego aloesu. Pieni się średnio, ale nie uznaje tego za wadę. Mydła w kostce stosuję okazjonalnie, lecz to od Equilibra mogłoby u mnie zagościć na dłużej. Mydlę go już prawie miesiąc, także z wydajności mogę być szczerze zadowolona. Kosmetyk wcale nie wysusza skóry czego tak bardzo się obawiałam. Zawiera aż 10 % czystego aloesu - sporo. 
U mnie najlepiej sprawdza się po depilacji, kiedy skóra jest nieźle podrażniona i wymaga ukojenia. Mydło działa na nią niczym opatrunek, likwidując ewentualne zaczerwienienia. 
Uważam, że nie ma się co wstydzić używać mydeł w kostce, chociaż spora część osób uznaje je za zupełne przeżytki :) Lubicie takie myjące kostki ? 

2 komentarze:

  1. U nas obecnie do rąk mamy mydło w kostce, więc takie aloesowe byłoby jak znalazł.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie się zapowiada i dobrze, że się sprawdza :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger