sobota, 4 października 2014

Biurowe niezbędniki - teczki, długopisy.

Wakacje szybko mi zleciały. Kontynuuję naukę, musiałam więc zaopatrzyć się w odpowiednią ilość długopisów, oraz teczek na dokumenty. Takie artykuły od firmy "INTER" Sp. z o.o. będą więc na uczelniany początek jak znalazł.Najpierw teczki...


Teczkę wykonano z polipropylenu. Jest zamykana na zatrzask, przeźroczysta. W środku znajdziemy miejsce na płytkę CD, oraz długopis. Mamy więc pewność, że delikatny nośnik danych nie ulegnie uszkodzeniu, a długopis nie zginie w czeluściach torby czy plecaka. 


Teczkę stworzono z tego samego materiału co poprzednią. Ta zamykana jest na gumeczkę, oplatającą również rogi, w związku z tym dokumenty nie będą miały możliwości opuścić jej wnętrza. Barwa i faktura artykułu biurowego bardzo przyjemna, kobieca :) Plus za miejsce na wizytówkę, nie trzeba maziać po powierzchni teczki.

Teraz coś na temat długopisów, których nigdy nie jest za wiele...
Ja akurat mam długopis z czarnym tuszem, ale w ofercie firmy "INTER" znajdziecie też niebieski, czerwony i zielony. Długopis Suprimo za sprawą miękkiej, gumowej części chwytnej pewnie leży w dłoni, jest wygodny podczas długich godzin wymagających skrupulatnego notowania :) System Plug&Play czyni go kompatybilnym z różnymi wkładami. Tusz nie rozmazuje się, szybko wysycha. 
To długopisy jednorazowe, lecz bardzo solidne i porządne. Ja akurat posiadam takie o grubości pisania M i F, ale w ofercie firmy znajdziecie również rozmiar XB. Trójkątna powierzchnia Slider Edge pokryta jest gumą, dzięki czemu długopis nie wyślizguje się z dłoni, dosłownie sunie po papierze. Szybko wysycha i nie rozmazuje się. Gorąco polecam nie tylko pilnemu uczniowi :)

I jeszcze coś do podkreślania ważnych informacji... 

Marker przeznaczony dla uczniów, przekonał mnie do siebie grubością pisania i pięknym, wyrazistym odcieniem czerwieni. Dzięki niemu podkreślone, zaznaczone, albo zwyczajnie zapisane informacje, będą bardziej czytelne, łatwe do zapamiętania. Dla wzrokowców jak znalazł :) Tusz usuniemy przy pomocy wilgotnej ściereczki, a że można pisać takim markerem po ścieralnych książkach, folderach, bądź na innych gładkich powierzchniach, możemy być pewni, że wykorzystamy go w odpowiedni dla siebie sposób. Ja swój Maxx 246 mam zawsze przy sobie. 

Tak prezentują się poszczególne produkty z oferty firmy "INTER". Lubicie mieć zawsze obok siebie tego typu przedmioty ? 

2 komentarze:

  1. Teczki zawsze się przydają, czy to na dokumenty, czy jakieś materiały do ćwiczeń z moja córeczką.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę zrobić porządki w dokumentach,takie teczki na zatrzask by mi sie przydały..

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger