piątek, 11 sierpnia 2017

Kredki ołówkowe Kolori Penmate

Wrzesień zbliża się nieubłaganie. Do rozpoczęcia szkoły pozostało już niewiele czasu, więc to odpowiednia pora na rozejrzenie się za przyborami szkolnymi dla swojego dziecka. Oczywiście większe pociechy z chęcią samodzielnie coś dla siebie wybiorą, ale warto odpowiednio ukierunkować swoje dziecko. W tym wpisie chciałam wam zaprezentować produkt, który po prostu musi znaleźć się w plecaku ucznia. I nie ważne ile ma lat - kredki są przecież obowiązkowe ;) Ja swoje kredki otrzymałam od magazynu branżowego scann.R

 http://www.scanner.com.pl/

 http://www.tadeo.com.pl/

Ktoś może powiedzieć, że przecież wybór kredek to żadna filozofia. Na rynku jest tyle dostępnych modeli, więc każdy coś powinien znaleźć. Nic bardziej mylnego. Sama z własnego doświadczenia wiem, iż kredki różnią się od siebie diametralnie. I nie chodzi w tym momencie o cenę. Według mnie ważniejsza jest jakość, chociaż naturalnie, majątek za kredki nie mam zamiaru wydawać ;)

Kredki ołówkowe Kolori Penmate, to strzał w dziesiątkę. Czegoś takiego szukałam! W opakowaniu znajdziemy dwanaście sztuk. Jest i temperówka, także producent pomyślał o wszystkim. Temperówka znakomicie ostrzy kredki, a nie łamie ich i nie niszczy, co niestety, wcześniej zdarzało mi się często. Same kredki zadziwiają kształtem. Nie są okrągłe, a trójkątne. Ma to ogromne znaczenie w nauce prawidłowego pisania. Dziecko może sprawnie trzymać kredkę, która nie wyślizguje się z palców. Super sprawa! 
Kredki posiadają grafit o średnicy 3 mm. Są więc mega odporne na złamania. Można je naciskać nieco mocniej, a one i tak nas nie zawiodą. Kredki charakteryzują wyraziste, nasycone kolory. Maluje się nimi fantastycznie. Dzięki produktowi Kolori Penmate, stworzone dzieło po prostu zachwyca. Dziecko ma też odpowiednią motywację do tworzenia kolejnych obrazków.  
Dodatkowy plus należy się za gwiazdkowy nadruk na powierzchni kredki i opakowanie, które ułatwia przechowywanie produktu np. w plecaku. Myślę, że każde dziecko będzie zadowolone z kredek Kolori Penmate. Sama żałuję, iż za moich szkolnych czasów, musiałam bazgrolić takimi tandetnymi pisadłami. Fajnie, że kredkowi producenci się rozwijają i fundują naszym dzieciom coraz to lepsze wyroby. Dystrybutorem tych kredek w Polsce jest firma Tadeo Trading.  
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger