środa, 31 sierpnia 2016

Chłodzący żel antycellulitowy od Equilibra

Dziewczyny, jeśli nie macie cellulitu, to nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo wam zazdroszczę. Cellulit to moja zmora z którą zmagam się już od dłuższego czasu. Obecnie zmodyfikowałam nieco swoją dietę, zaczęłam się więcej ruszać i znalazłam kosmetyk, który faktycznie "coś" robi. Właśnie dziś chcę wam przedstawić ten rewelacyjny produkt antycellulitowy od Equilibra


http://equilibra.pl/ Od producenta:

Skład:

Pojemność: 200 ml
Cena: 39.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Należę do osób, które niespecjalnie wierzą w działanie takich preparatów. Zraziłam się wielokrotnie, masa kosmetyków antycellulitowych nie spełniła moich oczekiwań. Dlatego też z pewną obawą podeszłam do testu produktu od Equilibra. Mam jednak duże zaufanie do marki i postanowiłam zaryzykować.

Żel mieści się w smukłej, nieco miękkiej tubie, o ładnej, nienachalnej grafice. Opakowanie dodatkowo zabezpieczono tekturowym pudełeczkiem, na którym znajdziemy wszystkie wymagane informacje odnośnie kosmetyku. Tubka zamykana na zatrzask, jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. 

 
 Żel ma faktycznie konsystencję żelu, a nie płynnej, niepodobnej do niczego substancji. Można go łatwo i szybko rozprowadzić, a aplikację uprzyjemnia świeży, energetyzujący, aloesowy zapach. Kolor żelu nawiązuje do głównego składnika - to "żywa" zieleń :)


 Producent mile zaskakuje. Do żelu dorzuca i profesjonalny masażer, który ułatwi stosowanie kosmetyku, a także pozwoli precyzyjnie go rozprowadzić. Masaż jest przecież tak ważny w walce z cellulitem. 
Masażer ma niewielki rozmiar, dobrze leży w dłoni i... wykonuje kawał dobrej roboty :)


 
 A teraz działanie... Tak jak już wspominałam, nie jestem fanką preparatów antycellulitowych. Jednak aby pozbyć się problemu, trzeba działać! Doskonale wiecie, że sama aplikacja kosmetyku wiele wam nie zdoła pomóc. Należy dodatkowo zmodyfikować swoje menu i ruszać się drogie panie. Wtedy stosowanie antycellulitowych specyfików będzie miało większy sens.

Kosmetyk od Equilibra stosowałam dwa razy dziennie. Przeprowadzałam dodatkowo masaż dołączonym do produktu masażerem. Nie zapominałam o większej aktywności fizycznej i zdrowym jedzeniu. Wiecie co? Już po dwóch tygodniach pojawiły się efekty takiej kuracji. Skóra stała się gładka, zdecydowanie bardziej jędrna i napięta. Żel świetnie nawilża, nie wywołuje podrażnień i przyjemnie chłodzi. Na plus zasługuje duża zawartość aloesu w składzie, więc kosmetyk jest faktycznie aloesowym preparatem, nie tylko z nazwy. Jeśli szukacie fajnego produktu antycellulitowego, ale nie nastawiacie się tylko na jego stosowanie, bez zmian w menu itp., to zwróćcie szczególną uwagę na kosmetyk od Equilibra. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger