sobota, 27 sierpnia 2016

Szczotka w biedronki :)

Szczotki do włosów, to dla mnie temat rzeka. Wchodząc do drogerii i przeglądając szafeczki z tymi gadżetami, nie potrafię zdecydować się na konkretną sztukę. Zwykle zakupy kończą się sukcesem, ale bez pomocy pań z obsługi tak gładko by nie poszło :) Tym razem mogłam stać się posiadaczką prze fantastycznej szczotki do włosów dzięki uprzejmości właścicielki sklepu e-fryzjernia.pl Uwielbiam przeglądać stronkę internetową sklepu, bo można tam znaleźć prawdziwe perełki. Dziś o uroczej, a jednocześnie solidnej szczotce w... biedroneczki! 


Wymiary:
- długość całkowita: 25cm
- długość rączki: 12cm
- długość korpusu: 13cm
Cena: 21.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Z szczotkami do włosów bywa różnie. Miałam kilka takich egzemplarzy, które rozwaliły się w tempie natychmiastowym. Były też szczotki szarpiące włosy na potęgę, albo nawet wyrywające kilka kłaczków za jednym pociągnięciem. Tak, jestem weteranem jeśli chodzi o nabywanie kolejnych sztuk tego przyrządu :)  Myślę, że trafiłam jednak na szczotkę, mającą ogromną szansę przetrwać wraz ze mną wiele dni. Nie należę do osób, które troszczą się o ten przedmiot, ale obiecuję, iż o biedronkową szczotkę będę dbała jak należy :)  Szczotka przypadła mi do gustu, gdy tylko rzuciłam na nią okiem. Taki gadżet jest w stanie poprawić mój kiepski nastrój. Grafika z uroczymi biedronkami to coś, z czym spotkałam się po raz pierwszy. Na drogeryjnych półkach na próżno szukać identycznej, więc wiecie już, że zakupy w sklepie e-fryzjernia.pl będą obowiązkiem! Przyjemnym, a co najważniejsze, nie rujnującym portfela.

Szczotka wspaniale rozczesuje, wygładza włosy trudne do ujarzmienia. Moje falowane poddały się jej działaniu, nie psuły efektu niekontrolowanym elektryzowaniem. Produkt nie szarpie włosów, ale idealnie rozplątuje każdy kosmyk. Nawet końcówki, a to z nimi miałam zawsze ogromny problem. Przy pomocy takiej szczotki, tworzenie fryzur jest banalnie proste i przyjemne. Gadżet dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się, nie jest zbyt ciężki, więc nie pozostaje mi nic innego, jak polecić wam to urocze, biedronkowe cudeńko. Jestem przekonana, że z takiej szczotki będziecie bardzo zadowolone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger