niedziela, 10 września 2017

Dwufazowy płyn do demakijażu Biotaniqe

Oto kolejny produkt marki Biotaniqe, który pragnę wam zaprezentować. Tym razem zdecydowałam się na przetestowanie i opisanie pewnego płynu. Myślę, że z powodzeniem może go używać każda z was, bez względu na rodzaj cery.

 Oczyszczająca woda micelarna Biotaniqe

Od producenta:


Skład:


Pojemność: 120 ml
Cena: ok. 10 zł
Moja opinia: 
Dawno nie miałam kosmetyku dwufazowego, więc akurat ten przetestowałam z największą przyjemnością. Buteleczka produktu jest niewielka i nie zajmuje dużo miejsca na łazienkowej półeczce. Sprawdzi się również w podróży. 

 Dozowanie płynu należy do przyjemnych. Buteleczka zamykana klapką i odpowiednich rozmiarów dziurka na szczycie opakowania, ułatwiają cały proces nalewania kosmetyku na wacik. Oczywiście najpierw musimy wstrząsnąć buteleczką, by dwie warstwy miały możliwość się wymieszać. Wtedy płyn zadziała skutecznie. 


Zapach jest słabo wyczuwalny, co akurat mnie bardzo ucieszyło. Konsystencja - sprawa oczywista. Płyn nie jest zbyt tłusty. Nie pozostawia na skórze lepkiego, nieprzyjemnego filmu. Dwufazowe płyny raczej mnie do tego przyzwyczaiły, więc w przypadku kosmetyku Biotaniqe, przeżyłam pozytywne zaskoczenie.

Płyn ładnie domywa skórę. Radzi sobie z usuwaniem makijażu wodoodpornego. Nie rozmazuje kolorówki, ale precyzyjnie, bez konieczności pocierania, wszystko dokładnie likwiduje. Jeśli chodzi o oczy, to płyn obchodzi się z nimi bardzo delikatnie. Nie wywołuje łzawienia, zaczerwienienia, szczypania, czy zamglenia. Sprawnie usuwa wszelakiego rodzaju tusze, cienie, kreski itp. Przyjemny produkt w niewygórowanej cenie. Dostępny m.in. w Rossmannie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger