niedziela, 6 września 2015

W trosce o zdrowe i mocne paznokcie.

Ostatnio nie narzekam na wygląd moich paznokci, a to dlatego, że używam pewnego preparatu firmy Coloris. Ich produkty wielokrotnie pozwoliły mi wyjść z pazurkowych opresji.


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 12 ml
Cena: 8.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Standardowa buteleczka mieści w sobie aż 12 ml preparatu w lekko zielonym kolorku. Pędzelek dzięki któremu rozprowadzamy odżywkę, jest nieco zwężony, ale długi i odpowiedni do tego typu specyfików. Sam preparat nie ma zbyt płynnej, trudnej do ujarzmienia konsystencji, więc z łatwością nałożymy go na paznokcie.
Odżywka szybko zasycha. Nie smuży, nie zlewa się na skórki przy aplikacji. Oczywiście nie pachnie jakoś szczególnie zachęcająco, jednakże do zapachu można się przyzwyczaić :)
Dzięki temu preparatowi zapomniałam czym są słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Moje dzięki produktowi od Laura Conti zaskakują twardością, nie łamią się przy najmniejszym nacisku. Płytka wygląda zdrowo, nie posiada bruzd i nieestetycznych przebarwień. Preparat możemy stosować samodzielnie, jako lakier bezbarwny czy bazę pod ciemniejsze emalie.

1 komentarz:

  1. Ja muszę odżywić w końcu swoje pazurki, bo lakiery strasznie mi niszczą płytkę.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger