niedziela, 20 września 2015

Bransoletka z Kosogłosem.

Zafascynowana twórczością Suzanne Collins i filmem "Igrzyska Śmierci", postanowiłam że skuszę się na jeden z produktów od ShipGratis.eu, który idealnie nawiązuje do elementu charakterystycznego książki i kinowego hitu. Mowa o kosogłosie, ptaku posiadającym umiejętność powtarzania ptasich gwizdów, ale i ludzkich melodii. W ramach wprowadzenia do tematu, macie tutaj króciutkie zaprezentowanie możliwości tegoż ptaka :)


A teraz przejdę już do głównej bohaterki recenzji, bransoletki od ShipGratis.eu

http://shipgratis.eu/

BRANSOLETKA Z KOSOGŁOSEMWymiary: 
- długość 17 cm (możliwość regulacji)
- szerokość 2 cm
Cena specjalna: tylko 5.60 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Od momentu poznania "Igrzysk Śmierci" czaiłam się na taką bransoletkę. Niestety nie potrafiłam jej znaleźć, a jak już znalazłam, to cena wcale nie była zachęcająca do zakupu. Trafiłam jednak na produkt wykonany solidnie, a co najważniejsze, w śmiesznie niskiej cenie. Z racji tego, że akurat na stronie hula promocja, możecie pokusić się o zakup identycznej bransoletki. Naturalnie jeśli tylko motyw kosogłosa będzie dla was odpowiedni :)
Bransoletkę zapniemy za pomocą tradycyjnego karabińczyka czy jak to się tam zwie, więc z regulacją długości nie powinno być żadnych problemów. Skórzane plecionki i proste sznurki wyglądają ciekawie, a co najważniejsze pasują do całego wymiaru biżuterii. Ma być prosto, rodem z dwunastego dystryktu... Tak też jest w rzeczywistości.
Sam metalowy kosogłos stanowi wierne odzwierciedlenie oryginału. Całość uzupełniono jeszcze znakiem nieskończoności, fajny pomysł. 
Myślę, że bransoletka posłuży mi na długo, ponieważ prezentuje się naprawdę solidnie, a i moja miłość do "Igrzysk Śmierci" trwa nieustannie. Już w listopadzie finał opowieści o Katniss, więc na ten moment czekam z wielką niecierpliwością!

2 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger