piątek, 18 września 2015

Luksusowy kriotermalny peeling drenujący.

Jakieś dwa czy trzy lata temu nie stosowałam peelingów do ciała. Na szczęście teraz używam ich regularnie, a ostatnio zachwycam się peelingiem od Luxury Paris. To mój pierwszy kosmetyk tej marki.


O marce:
Luxury Paris to synonim najwyższej francuskiej jakości. Ta luksusowa marka kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, odnosząca spektakularne sukcesy w 70 krajach na całym świecie,  zrodziła się w sercu miasta świateł, symbolizującego rozwój nowych technologii, luksus i wszechobecne bogactwo.

MISJĄ MARKI jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientek, świadomie kształtujących swój wizerunek. Jest ona realizowana poprzez ofertę ekskluzywnych, wysoko wyspecjalizowanych produktów, tworzonych w oparciu o wieloletnie doświadczenie założycieli na międzynarodowym rynku kosmetycznym. Poprzez szeroką gamę profesjonalnych preparatów, Luxury Paris zaprasza konsumentki do świata, w którym najwyższa skuteczność łączy się z prawdziwą ucztą dla zmysłów.
Marka dedykowana jest kobietom o wysokiej świadomości nowinek technologicznych, które w doborze kosmetyków kierują się kryterium najwyższej jakości. W kategorii kosmetyków do makijażu marka oferuje wyróżniającej się jakości odżywki do paznokci, maksary, odżywki do rzęs, podkłady i błyszczyki. W bogatym portfolio pielęgnacyjnym królują kremy anti-age, rewitalizujące i odżywcze, na bazie nowatorskich francuskich technologii, a także luksusowe mleczka, balsamy i  jedwabie do ciała oraz specjalistyczne kremy do rąk. Autorskie kompleksy oraz formuły wspierające procesy odmładzania sprawiają, że marka cieszy się niesłabnącym wzrostem zainteresowania konsumentek.

W laboratoriach badawczych Luxury Paris stosowany jest wyspecjalizowany sprzęt laboratoryjny, umożliwiający prowadzenie szerokiego spektrum badań i testów skuteczności. Ten fakt również przyczynia się do sukcesu marki: produkty są unikalne i w pełni profesjonalne, a dzięki luksusowym właściwościom pożądane przez rosnącą grupę odbiorców.

LUKSUSOWY KRIOTERMALNY PEELING DRENUJĄCY


Od producenta:
Skład:
Pojemność: 200 ml
Moja opinia:
Peeling dotarł do mnie w odpowiednim momencie, ponieważ akurat zdenkowałam jego poprzednika, którego też nie wspominam z jakimś szczególnym żalem w sercu.
Kosmetyk Luxury Paris prezentuje się naprawdę luksusowo. Słoiczek utrzymany w biało - złotej tonacji daje wrażenie elegancji i oryginalności. Na opakowaniu znajdziemy oczywiście wszystkie informacje odnośnie produktu. 
Po odkręceniu zakrętki, ujrzymy specjalne zabezpieczenie dające nam pewność, że nasz produkt nie został wcześniej otwarty i wymacany na potęgę. Takie podejście producenta lubię! Peeling zaskoczył mnie nieco swym kolorem. To taka piękna mięta, natomiast drobinki odznaczają się ciemno niebieską barwą. Zapach podsycony jest świeżością, ale nie mogę go przyrównać do konkretnych nut aromatycznych.


Kosmetyk posiada niewielkie drobinki peelingujące,  które podczas wykonywania masażu radzą sobie znakomicie. Skóra staje się odpowiednio oczyszczona, zdrowo zaczerwieniona, a co najważniejsze gładka i miła w dotyku. Peeling nawet nieco chłodzi, co przy ostatnich podrygach cieplejszych dni ma duże znaczenie :) Myślę, że przy dłuższym stosowaniu tego produktu, efekty działania będą jeszcze bardziej widoczne i trwałe. Póki co, rozkoszuje się dalszą częścią zawartości słoiczka, by po jego wykończeniu zakupić kolejne opakowanie. Warto! 

2 komentarze:

  1. zaciekawił mnie i chętnie poznałabym go bliżej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. być może dlatego , że pojawia się w Biedronce i Lildu niekoniecznie mnie ta marka przyciąga, ale to takie uprzedzenia ;D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger