poniedziałek, 7 września 2015

Chusteczki nawilżane z Dorą :)

Moje dzieci nie trzeba zbytnio zachęcać by dbały o higienę, niemniej jednak zawsze przyda się jakiś codzienny umilacz i motywator. Do grupy takich "przydasiów" zaliczam z czystym sumieniem produkt Lula firmy Stella Pack S.A.


Skład:
Ilość: 64 szt.
Cena: 3.49 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Chusteczki mieszczą się w opakowaniu z wizerunkiem ulubionej bohaterki mych dzieci, uroczej Dory. Myślę, że taki graficzny element zaskarbi sobie sympatię naszych maluchów. Opakowanie posiada możliwość ponownego zamknięcia, czyli po wyjęciu jednej chusteczki, reszta nie wyschnie na wiór. Kolejna zaleta produktu Lula? Przepiękny, owocowy i bardzo wyrazisty zapach truskawek zebranych przed chwilą z krzaczka! Aromat ten nie jest zbyt słodki, ale odpowiednio trwały i długo wyczuwalny.
Każda chusteczka została odpowiednio nasączona, nie jest zbyt sucha, ani też strasznie mokra. Znakomicie oczyszczają nawet wrażliwą skórę dziecka, łagodzą podrażnienia, a po ukąszeniu komarów przynoszą szkrabowi prawdziwe ukojenie.
Chusteczki nawilżane Lula nie zawierają parabenów, są bezpieczne dla najmłodszych. Sama lubię z nich korzystać, a moje dzieci wcale nie trzeba zachęcać do sięgania po opakowanie z rezolutną Dorą na pierwszym planie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger