sobota, 19 września 2015

Delikatny płyn do demakijażu oczu.

Wychodząc rano do pracy bez nałożenia cieni czy tuszu na rzęsy, czułabym się jakbym nie była do końca przygotowana na wyjście. Dlatego też oprawa oczu jest dla mnie ważna, chociaż późniejsze zmycie makijażu nie zawsze kończyło się sukcesem. Podrażnienia, mocno zaczerwienione spojówki... ech. Na szczęście chwile te mam dawno za sobą odkąd w codziennej pielęgnacji towarzyszy mi pewien płyn do demakijażu.


DELIKATNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU
Od producenta:
Skład:
Pojemność: 150 ml
Cena: ok. 14 zł
Moja opinia:
Mamy do czynienia z płynem dwufazowym, który po mocnym wstrząśnięciu łączy dwie warstwy, oddzielające się po pewnym czasie. Mój mąż z zaciekawieniem spoglądał na takie czary ;)
Ja pragnę jeszcze dodać, że po wstrząśnięciu, płyn nie powraca zbyt szybko do pierwotnej postaci, więc nie musimy uwijać się w ukropie ze zmyciem makijażu. 


Płyn zamknięto w przeźroczystym, plastikowym opakowaniu. Stała kontrola ubywającej zawartości nie sprawia w związku z tym żadnego problemu. Za dozownik służy odpowiednich rozmiarów dziurka, chroniona przez zwykłą klapkę. Jeden ruch i buteleczka otwarta lub zamknięta - tak ma być :) 


Płyn nie posiada zapachu, co czyni go jeszcze bardziej bezpiecznym. Z początku może się wydawać tłusty, ale już przy pierwszej aplikacji można dojść do wniosku, iż takie przekonanie jest w stu procentach błędne.
Płyn nie pozostawia nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Nie powoduje zamglenia oczu, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Oczywiście o żadnych podrażnieniach, zaczerwienionych spojówkach nie ma nawet mowy. Za sprawą tego kosmetyku, szybko i sprawnie usuniemy również wodoodporne mazidła. Bez pocierania ma się rozumieć :) Wystarczy tylko na chwilkę przyłożyć do oka nasączony płynem wacik. Proste prawda? 
Płyn DermoFuture pielęgnuje skórę wokół oczu, fajnie nawilża i odżywia właśnie te obszary naszej twarzy. Jeśli chodzi o dobroczynny wpływ na rzęsy, to tutaj niestety niczego spektakularnego nie zauważyłam. Pewnie potrzeba dłuższego obcowania z produktem, by zaobserwować, że coś dobrego faktycznie zaczyna się dziać :) Kosmetyk jest idealny dla wrażliwców oraz osób, które chcą szybko i sprawnie usunąć trwałe tusze czy cienie. 

Kosmetyk otrzymałam w ramach akcji "Testuję z Twoim Źródłem Urody"

FB_IMG_1441630671752.jpg

1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger