sobota, 7 kwietnia 2018

Suplement diety Bio - Selen + Cynk

Mam nadzieję, że w taki piękny dzień, poświęcicie chwilkę czasu na przeczytanie recenzji kolejnego suplementu od Pharma Nord Polska. Z racji tego, że udało mi się otrzymać dwa opakowania preparatu, do testowania zaprosiłam mamę. Tak więc wspólnie poznawałyśmy działanie suplementu...

 https://www.pharmanord.pl
Od producenta:


Ilość w opakowaniu: 30 tabletek
Cena: 44.95 zł do kupienia tutaj 
Moja opinia: 
Ja zawsze w okresie wiosennym, mam ogromną ochotę na zmiany. Może nie jakieś wielkie, wymagające, ale drobne, które z pewnością nie wyjdą mi na złe. Tak więc kiedy zaczyna robić się cieplej, a mój nastrój w tempie natychmiastowym ulega poprawie, decyduje się na łykanie suplementów. Nie działających odchudzająco, chociaż takie magiczne tabletki też by się przydały ;) Zdecydowanie większą uwagę przywiązuje do dobrej kondycji włosów, paznokci, które po zimie nie wyglądają zbyt urodziwie. Dlatego sięgnęłam po jeden z suplementów od Pharma Nord Polska.

Selen i Cynk to świetny duet! Czy te dwa składniki mi pomogły? Myślę, że tak, bo po miesięcznej kuracji suplementem diety Bio - Selen + Cynk, moje włosy wyglądają lepiej, a paznokcie przestały się łamać. Zauważyłam również, iż jakieś wiosenne przeziębienia przestały mi dokuczać. Rok temu o tej porze, leżałam plackiem w łóżku i pociągałam nosem. Mój układ odpornościowy teraz działa jak należy. 

Sam suplement diety ma postać maleńkich tabletek, które połyka się bez najmniejszego problemu. Tylko jedną dziennie, podczas posiłku. Preparat nie wywołuje sensacji żołądkowych, jest w stu procentach bezpieczny. Możecie sobie zakupić większe opakowanie suplementu (60 tabletek), na taką dwumiesięczną kurację. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger