sobota, 7 kwietnia 2018

Obudź się! O porannej pobudce słów kilka

Nie wiem jak jest u was, ale ja nie cierpię porannej pobudki. Dokładniej tego momentu, kiedy budzik zadzwoni, a ja jeszcze jestem w delikatnych objęciach Morfeusza. Wrr... chyba wtedy mogłabym kogoś zabić ;) Cóż, na zbrodnię raczej się nie zdecyduję, a tylko na szybki prysznic w towarzystwie pachnącego żelu. 


Poranny prysznic, jest według mnie idealnym rozwiązaniem w przypadku trudności z zupełnym rozbudzeniem. Szybka kąpiel w strugach cieplutkiej wody ma wielką siłę. Jaką? Ano jest w stanie odgonić resztki snu, wspaniale odpręża, ale też dodaje energii. Potem to ja już nie potrzebuję filiżanki kawy, bo całą robotę wykonuje właśnie prysznic. Kąpiel w wannie chyba tylko rozleniwiłaby mnie jeszcze bardziej.
Sukcesem idealnej pobudki pod prysznicem, jest dobór odpowiednich kosmetyków. Mam na myśli żele pod prysznic, które testuje z największą przyjemnością. Ostatnio moje serce skradły nowości marki Rexona.


Nowe żele Rexona trafiły do mojej łazienki niespodziewanie, ale pewnie zagoszczą w niej na długo. Dlaczego? Bo pachną obłędnie, a i z ich skuteczności można być tylko zadowoloną. Seria siedmiu żeli pod prysznic marki Rexona, stanie się dla was wspaniałym uzupełnieniem porannej pielęgnacji. W grupie tych kosmetyków, każdy znajdzie coś dla siebie.


Nowe żele marki Rexona mają pewną zaletę. Nuty zapachowe tych kosmetyków, zostały zainspirowane najchętniej wybieranymi przez kupujących antyperspirantami Rexona. Możecie więc stworzyć sobie taki duecik: żel pod prysznic + antyperspirant i cieszyć się swoim ulubionym zapachem na długi, długi czas. Świetne rozwiązanie z którym nie spotkałam się nigdy wcześniej. 

Testowałam dwie kobiece wersje nowych żeli marki Rexona i muszę przyznać, że są naprawdę genialne. Orchid Fresh o bardzo kobiecym zapachu, będzie idealną opcją na nudny, pochmurny poranek. Z pewnością poprawi nastrój, a i otuli ciało swym upajającym aromatem. Aloe Fresh, to już propozycja na cieplejsze dni, kiedy potrzebujemy szybkiego odświeżenia, orzeźwienia i... motywacji. 


Jeśli chodzi o żele dla faceta, to marka Rexona też pokazała co potrafi ;) Chyba podkradnę swojemu mężczyźnie od czasu do czasu któryś z kosmetyków, bo zapachy mają przepiękne. Są to produkty 2 w 1 czyli takie, jakie facet lubi najbardziej. W jednej buteleczce ma dwa kosmetyki i nie musi kupować oddzielnie żelu, szamponu. Mój luby testował Quantum 2 w 1 i Cobalt 2 w 1.


Nowe żele pod prysznic marki Rexona, mogę wam polecić z czystym sumieniem. Z bogatej oferty każda z was wybierze coś dla siebie i oczywiście dla swojego faceta. Bardzo zaciekawił mnie również uniwersalny żel Active+. Produkt ma działanie antybakteryjne, czyli dla mnie będzie idealną opcją do pielęgnacji skóry. Na plus zaliczam także wielkie butle (400 ml). Mało? To mogę wam zdradzić jeszcze, że za takie opakowanie kosmetyku zapłacicie tylko 11.99 zł. Dzięki tym produktom, ja polubiłam poranne wstawanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger