niedziela, 25 marca 2018

Suplement diety Bio - Witamina D3 (75 µg)

Nie przepadam za suplementami. Jakoś zawsze brakuje mi regularności w ich zażywaniu, więc często rozpoczęte opakowanie danego preparatu, leżakuje w szafce do końca swych dni. Po zjedzeniu kilku tabletek uznaję, że jednak to nie to ;) Są jednak momenty, kiedy suplementacja jest mi potrzebna. Tak było niedawno. Zdecydowałam się na zażywanie jednego z produktów od Pharma Nord Polska i wcale nie żałuję swej decyzji. 

 https://www.pharmanord.pl


  

Od producenta:


Ilość w opakowaniu: 40 kapsułek
Cena: 49.95 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Niby mamy już wiosnę i więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, jednak na cieplejsze, zachęcające do długich spacerów dni, musimy jeszcze poczekać. Jak same pewnie doskonale wiecie, organizm potrzebuje witaminy D. Potrafi ją czerpać ze światła słonecznego, ale jeśli będziemy siedziały w czterech ścianach i nie pokazywały się światu, konieczne jest zażywanie tejże witaminy w postaci kapsułek. Dlatego ja nie czekałam na "wybuch" wiosny i witaminę D dostarczałam swojemu organizmowi dzięki produktowi od Pharma Nord Polska.

Testowałam witaminę D3 75 µg. W opakowaniu znalazłam 40 kapsułek, które wystarczają na ponad miesięczną kurację. Codziennie zażywamy jedną kapsułkę. Z racji tego, że jest maleńka, nie miałam żadnych problemów z jej połknięciem. Producent dopuszcza nawet rozgryzanie, żucie tej maleńkiej tableteczki. Super sprawa i jaka wygoda! Gdybym miała codziennie zażywać dwie, trzy kapsułki, nie byłabym tak pozytywnie nastawiona do suplementacji. Jednak jedna sztuka każdego dnia, nie sprawia jakichś większych kłopotów. 

Witamina D wpływa pozytywnie między innymi na kości i zęby. Te mam bardzo kruche, więc mój organizm dosłownie prosił się o taki suplement diety. Produkt wspomaga też układ odpornościowy. Oczywiście witaminę D znajdziecie również w pożywieniu. Ja jednak nie przepadam za wątróbką, tłustymi rybami, jajami, czyli produktami, gdzie jest jej najwięcej. Dlatego zdecydowałam się dostarczać organizmowi witaminę D3 w taki, a nie inny sposób.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger