piątek, 23 marca 2018

Kosmetyki dla dzieci Dresdner Essenz z linii Dirtie Birdie

Niedawno, a dokładniej w ostatnim wpisie, pokazywałam wam przewspaniałą paczkę od Bathing.pl Wtedy recenzowałam płyn do kąpieli, który z miejsca stał się moim ulubieńcem. Dziś chciałam wam przedstawić kolejne produkty marki Dresdner Essenz, ale przeznaczone dla dzieci. Tak więc kochane mamy, spójrzcie co fajnego tutaj prezentuje :) 

 Logo

Linia Dirty Birdie, została stworzona dla dzieci. Jak się pewnie domyślacie, kosmetyki wchodzące w skład tejże linii, są w stu procentach bezpieczne dla małego szkraba. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, zostały pozbawione chemicznych dodatków. Produkty nie dość, że są naprawdę skuteczne, to zachęcają dzieci do mycia. Tak, tak, fajnie, iż ktoś o tym pomyślał. Jednocześnie kosmetyki nie tracą na swoim bezpieczeństwie. Dziś chciałam wam pokazać takich dwóch przedstawiciel linii Dirty Birdie :) 
Od producenta:

Skład:

Pojemność: 200 ml
Cena: 27 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Chyba każda mama z największą uwagą, wybiera dla swojego dziecka poszczególne kosmetyki. Zwracamy uwagę na składy, ale też w przypadku starszej pociechy, na zapach i opakowanie danego produktu. Oczywiście jeśli szkrab jest większy, może samodzielnie zadecydować, który kosmetyk wypróbuje z przyjemnością. Jestem przekonana, że żel do mycia Dirty Birdie, skusi wszystkie dzieci. 

Żel mieści się w wygodnej, poręcznej tubce, wykonanej z miękkiego tworzywa, które uwaga, jest biodegradowalne. Pełen profesjonalizm. Opakowanie nie sprawia żadnych problemów podczas zamykania i otwierania. Wygląda przegenialnie! Przyciąga wzrok dziecka i co tu dużo ukrywać, zachęca do kąpieli. 

Kosmetyki 3 w 1 lubię najbardziej. Nie trzeba kupować trzech oddzielnych produktów, ponieważ w jednej tubce mamy żel pod prysznic, szampon i płyn do kąpieli. Czego chcieć więcej? Chyba tylko tego, by taka kąpiel nigdy się nie kończyła. Żel pachnie obłędnie! To najprawdziwszy, bardzo świeży i odprężający zapach melona. Kosmetyk tworzy dużo puchatej piany za którą przepada chyba każde dziecko.

Z działania produktu Dirty Birdie jestem zadowolona. Kosmetyk nie podrażnia, nie wysusza delikatnej, wrażliwej skóry. Pozostawia ją przyjemnie nawilżoną, odpowiednio oczyszczoną. Z umyciem włosów też radzi sobie doskonale. Jako płyn do kąpieli spisuje się na medal. Chyba mam do czynienia z kosmetykiem idealnym. Chcemy więcej! 
Od producenta:

Skład:

Waga: 50 g
Cena: 9.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
To nowość, ale już nagrodzona. Wyróżnienie w pełni zasłużone, bo sól jest genialnym produktem. Nie każdy lubi kosmetyki tego typu, a chyba najbardziej nie tolerujemy tych trudno rozpuszczających się kryształków. W przypadku tej soli nie ma takich problemów. Jest ona swego rodzaju proszkiem, który w kontakcie z wodą nie stawia żadnych oporów ;)

Sól fajnie barwi wodę, ale nie wannę, więc bez obaw. Jedna saszetka wystarcza na jedną kąpiel. Od razu zaznaczam, kupcie jej więcej, ponieważ jest fantastycznym produktem. Nie spotkałam nigdy wcześniej tak pięknie pachnącej soli. Moja mała testerka była zachwycona aromatem kosmetyku, chociaż za ziołowymi nutami nie przepada. Tutaj mamy bardzo wyraziste nuty, które faktycznie wpływają na lepsze oddychanie. 

Sól będzie idealnym kosmetykiem do kąpieli w momencie, gdy dziecko jest przeziębione, ma katar i trudności z oddychaniem. Działa odprężająco, uspokaja, relaksuje. Oczywiście nie podrażnia, nie uczula. 


Znacie markę Dresdner Essenz? W kolejnej recenzji zaprezentuje wam inne, pachnące sole do kąpieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger