piątek, 9 grudnia 2016

Karbownica do włosów

Dziś przybywam do was z recenzją sprzętu do stylizacji włosów ze sklepu Cookstore... Jestem posiadaczką dość bujnej czupryny, więc przed produktem pojawiło się potężne wyzwanie. Czy testy wypadły pozytywnie? O tym w dalszej części wpisu.

 http://www.cookstore.pl/Urządzenie dotarło do mnie bardzo szybko. Było szczelnie zapakowane, także podczas transportu nic złego stać mu się nie mogło. Na kartonowym pudełeczku znalazła się instrukcja obsługi. Naturalnie urządzenie nie jest na tyle skomplikowane, by nie poradziła sobie z nim początkująca włosomaniaczka :) Jeśli ja dałam radę, dacie i wy! 


Nigdy wcześniej nie testowałam produktów marki Sapir. Czytałam jednak o ich urządzeniach i opinie są naprawdę pozytywne. Dlatego do testów karbownicy podeszłam z wielką ochotą, chociaż mistrzynią w stylizacji włosów nie jestem nawet w dziesięciu procentach. Wiecie, liczą się chęci i dobre nastawienie do poznawania nowości ;)  

Karbownica Sapir jest niewielka, bardzo poręczna. Zmieści się nawet w walizce, możemy mieć ją zawsze przy sobie. Dawno temu miałam podobne urządzenie, ale było strasznie ciężkie, nagrzewało się mega powoli... Gofrownica Sapir jest gotowa do użycia praktycznie natychmiastowo! Maksymalna temperatura grzania to 200 stopni. Mamy też zabezpieczenie przed przegrzaniem i przełącznik on/off. Plus za długi przewód :)
Moje włosy są gęste, trudne do ujarzmienia. Ich stylizacja nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki tej karbownicy, czupryna nabrała niesamowitej objętości. Drobne fale które tworzy, wyglądają genialnie! Uzyskana zmiana nie jest efektem krótkotrwałym. Na imprezę, na niespodziewane wyjście ze znajomymi - ten sprzęt będzie niezastąpiony!  


Karbownica dostępna jest w kolorze czerwonym i niebieskim. Kosztuje niewiele, a potrafi wyczarować ciekawą fryzurkę w kilkanaście minut. Ja nigdy nie decyduje się na całkowite karbowanie... Wystarczy tylko kilka pasm. W ten sposób włosy nabierają ciekawego wyglądu, cała fryzura nie prezentuje się tandetnie, bazarowo.  


Karbownica sprawdza się u mnie idealnie, często z niej korzystam. Jeśli też chcecie mieć taki sprzęt, to zachęcam do zakupów na stronie sklepu Cookstore. Aktualnie obowiązuje promocja, więc korzystajcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger