wtorek, 13 grudnia 2016

Dermo-Oil - specjalistyczny olejek do pielęgnacji

Kolejnym kosmetykiem otrzymanym w ramach współpracy od Equilibra, był specjalistyczny olejek do pielęgnacji ciała. Ma on w sobie aż 99 % składników pochodzenia naturalnego, w związku z tym faktycznie można mu zaufać.

 

Od producenta:
 Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: 20.99 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Jak widzicie, buteleczka olejku jest przeźroczysta, mamy więc stałą kontrolę ubywającej zawartości. Opakowanie wykonane z plastiku z pewnością się nie potłucze, nie zniszczy. Za dozownik służy odpowiednich rozmiarów dziurka, myślę że jest to akurat sensowne rozwiązanie. Olejek wydostaje się przez nią bezproblemowo, nalewamy sobie kosmetyku tyle, ile nam pasuje. 
 
Produkt posiada waniliowo - migdałowy zapach, który mnie się nie znudzi chyba nigdy. Bardzo lubię takie ciepłe, otulające aromaciki. 
Olejek raczej nazwałabym suchym, z pewnością nie rozczarowuje swą tłustością, lepkością, co można by było sądzić przy pierwszych oględzinach. Szybko się wchłania i zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie praktycznie od razu!
 
Produkt Equilibra sprawdzałam pod kątem rozstępów, z czym mam odwieczny problem. Naturalnie usunięcia powstałych zmian skórnych nie możemy oczekiwać, niemniej dzięki olejkowi, 'te' miejsca stały się zdecydowanie bardziej jędrne :) Sądzę, że przy dłuższym stosowaniu mogłabym zaobserwować jeszcze lepsze efekty, jednak pierwsze wrażenie zaliczam do jak najbardziej pozytywnych. Jeśli chodzi o wydajność, to niestety nie mogę wam jednoznacznie określić, czy olejek wystarcza na długi czas, czy też może lepiej natychmiastowo zaopatrzyć się w dwie buteleczki. Wszystko zależy od miejsc na które będziemy go aplikować. Domyślacie się pewnie, że na rozstępy wykorzystamy olejku więcej, natomiast przykładowo na twarz zdecydowanie mniej. 
 
Dermo - Oil w mym odczuciu należy do bardzo przyjemnych kosmetyków, jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży! 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger