czwartek, 27 czerwca 2013

Relacja ze spotkania + ostatnia dawka upominków

25 czerwiec 2013 rok... Ta data na długo pozostanie w mej pamięci. Dlaczego ? Ponieważ w tym dniu poznałam sześć fantastycznych dziewczyn, które tak jak ja uwielbiają pisać :) Dzieliłyśmy się swoimi spostrzeżeniami z różnych dziedzin, każda w zaciszu własnego bloga... Nadszedł jednak czas by spotkać się w realu. Na miejsce Naszego mityngu wybrałyśmy Kraków, a dokładniej rzecz ujmując przytulną kawiarenkę przyjazną mamą i ich pociechom Mamy Cafe


Zdradzę Wam, że na początku strasznie się denerwowałam jak to wszystko będzie wyglądać :) Kiedy jednak wyruszyłam z domu z wielkimi torbami, wioząc podarki dla dziewczyn wiedziałam, że na pewno będzie interesująco i nie będę się nudzić :) O godzinie 11.00 przekroczyłyśmy progi kawiarni i zaczęłyśmy spotkanie. Nie obeszło się bez pysznej kawy i przysmaków od naszych sponsorów :) Na stole królowały słodkości firmy Brześć i dla ochłody woda od Mama i Ja.

(Puszka kawy od jednego z naszych sponsorów)
                                            A tutaj Pati zabiera się do kosztowania swojej latte :)


Jak już wspominałam swą obecnością zaszczyciły nas cztery firmy, a dokładniej przedstawicie poszczególnych firm :) Na początek wyroby medyczne i ich zdrowotne działanie, przedstawiła Nam przemiła pani Irena z firmy APLIMEDICA. Aplikatory Lyapko wzbudziły Naszą ciekawość. Nie obeszło się bez dotykania i ... przetestowania tych dosyć drastycznie wyglądających przyrządów. Wierzcie mi, masowanie nimi to czysta przyjemność :) Każda z Nas otrzymała także voucher na wykonanie masażu takimi wałeczkami :)


Ta mała kuleczka na pierwszym planie była najbardziej rozchwytywana :)


Przemowie pani z APLIMEDICA przysłuchiwał się Nasz kolejny gość... To pani Paulina reprezentująca firmę Premium Rosa... Pani Paulina przybliżyła Nam troszkę markę, jak i również rozwiała wszelkie wątpliwości co do działań PR. Odpowiadała dzielnie na pytania (głównie Marioli :)) i dała Nam wiele cennych wskazówek jak prowadzić blog by osiągnąć sukces. Pani Paulina przywiozła ze sobą podarki dla Nas. W paczuszce zalazła się nowość !!! MIOnada, ależ pyszna :) 
Pozujemy do wspólnego zdjęcia z produktami Premium Rosa :) Od lewej: Pati, pani Paulina, Aga, Ja, Dorota, Ania, Ula i Mariola

Hmm... ciekawe jak smakuje- myśli Agnieszka :)

Naszym trzecim gościem były dwie panie, przedstawicielki firmy LIDA, zajmującej się produkcją rajstop dla pań ciężarnych, o obfitych kształtach. Przybliżyły Nam dokładnie wszystkie dostępne modele i pokazały oczywiście jak to wszystko wygląda. Czy wiecie że posiadają w swym asortymencie rajstopki dla panów ? :) 
                                              ( Druga pani gdzieś nam się schowała przed zdjęciem )

No i oczywiście dla każdej miły, imienny upominek :)
Ostatnim Naszym gościem była pani Barbara zajmująca się PR, która obdarowała Nas upominkami bieliźniarskimi ekskluzywnej marki DALIA. Dzięki pani Barbarze, dowiedziałam się w jaki sposób dobrać odpowiednią bieliznę i że niektóre elementy kobiecej garderoby warte są wydania większej ilości pieniędzy :)


Tutaj zdjęcie grupowe z upominkami...
I prezentacja firmowego staniczka... Znakomitego zresztą :)

A potem nadszedł czas na obdarowywanie się wzajemnie prezentami od firm. Z racji tego, że było dość sporo różnego rodzaju torebek, torebeczek, pudełeczek itp. troszkę nam to zajęło...
Mariola i Ula dzielnie dzielą pakuneczki :)

Pati jest chyba odrobinę przerażona ilością rzeczy do dźwigania :)

Aga rozrywa pakę od kolejnego sponsora, który przysłał nam swoje książki prosto do kawiarni :)

Ania do pomocy nawet zaangażowała córę :)

A to uśmiechnięta Dorotka :)
Nie wiedziała jeszcze jak trudna droga jest przed nią ... 
A co my tu mamy ? Ach to kosmetyki IKOR !!!

Tak to wszystko wyglądało :) Nawet nie zauważyłam tak szybkiego upływu czasu. Wyszłyśmy z kawiarni w godzinach mocno popołudniowych. Oczywiście jesteśmy umówione na kolejne spotkanie we wrześniu :) 
Jestem zachwycona z tego, że poznałam tak wiele wspaniałych osób, pełnych życzliwości i ciepła. Oto nasze wspólne zdjątko za które dziękuję mistrzowi fotografii, Patrycji :)
Udział wzięły : Agnieszka, Patrycja, Dorota, Ania, Ula, Mariola i ja :) 

I jeszcze pozostałe upominki od sponsorów: Mama i Ja ( firma zaopatrzyła nas także w wodę :))


Jeronimo Martins (Biedronka) 

LIDA (nasz gość na spotkaniu )


Premium Rosa (nasz gość na spotkaniu )
I jeszcze upominki od Doroty...
I Uli...

Dziękuję sponsorom za przekazanie Nam prezentów i Wam dziewczyny za wspaniałą atmosferę i chęć poznania mojej osoby :) 

2 komentarze:

  1. świetne spotkanie i super prezenty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przede wszystkim recenzja super!
    Miło było się spotkać i poznać się na "żywo".
    Mam nadzieję, że następnym razem będzie więcej czasu na ploteczki ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger