piątek, 28 czerwca 2013

Ekskluzywne kosmetyki

Ledwie ochłonęłam po obejrzeniu upominków ze spotkania, a już dziś przede mną kolejna dawka wrażeń :)
Przed południem kurier dostarczył mi sporą paczuszkę. Po szybkim rozerwaniu zabezpieczeń, moim oczom ukazał się wspaniały widok... Do testów otrzymałam aż 10 kosmetyków, które zasługują na miano ekskluzywnych. I nie chodzi tutaj tylko o cenę :) Mam znajomą, która orientuje się w tego typu sprawach i z czystym sumieniem poleciła mi szwajcarskie kosmetyki. Bo właśnie one znajdowały się w najnowszej przesyłce. Kto stoi za dostarczeniem wprost do moich drzwi takich rarytasów ? Firma Zepter International...


To międzynarodowy holding, który zajmuje się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych produktów najwyższej jakości, które dystrybuuje na całym świecie, głównie poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz prestiżowe salony wystawowe.
Od momentu powstania, Zepter dąży do tego, aby pozytywnie wpływać na styl życia ludzi na całym świecie i stać się istotnym elementem ich codzienności.
Grupa Zepter z sukcesem rozszerzyła także swoją działalność o sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Obecnie, co 10 sekund gdzieś na świecie rozpoczyna się nowa prezentacja produktów firmy Zepter, która jest obecna na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach.
Produkty firmy Zepter wytwarzane są przy zastosowaniu najnowszych technologii, w 7 fabrykach zlokalizowanych w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. 
Sukces firmy Zepter przypisuje się nie tylko dalekosiężnej wizji i innowacyjnym produktom o najwyższej jakości, ale również wysoce zmotywowanej strukturze sprzedaży, liczącej 130 000 Przedstawicieli na całym świecie. Dumą firmy Zepter jest sieć wykwalifikowanych menedżerów oraz przedstawicieli, wspólnie uczestniczących w globalnej Misji Zdrowia i Urody.
Ponadto firma Zepter może poszczycić się ponad 320 000 m2 powierzchni użytkowej w centrach największych miast świata.
Każdego roku w prezentacjach, odbywających się w prestiżowych siedzibach firmy lub w domach klientów firmy Zepter, uczestniczy ponad 65 000 000 osób.
Minione dziesięciolecia to pasmo sukcesów - firma Zepter pozyskała 80 000 000 zadowolonych klientów, sprzedając ponad 760 000 000 produktów, co dowodzi, że marka Zepter kojarzy się z:

NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ, WYSOKIEJ KLASY STYLEM oraz NIEZAWODNĄ TRWAŁOŚCIĄ.

A oto moje skarby...
Otrzymałam także dużą dawkę materiałów informacyjnych, które pomogą mi dogłębnie zaznajomić się z każdym kosmetykiem. Dodatkowo w paczce znalazłam długopis i notesik. Profesjonalne podejście do sprawy :)
Nie pozostaje mi nic innego jak zabranie się za testowanie owych kosmetycznych egzemplarzy. Was Czytelniczki zapraszam na stronę firmy Zepter i na FB 

A jeszcze dziś recenzja kremu do rąk... który mnie rozczarował. 1 komentarz:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger