niedziela, 9 sierpnia 2015

Rexona Turbo i Rexona Shower Clean.

Radzicie sobie jakoś w te upały? Jest okropnie! Bez odpowiedniego antyperspirantu się nie obejdzie. Ja i mąż sprawdzamy właśnie nowe Rexony. Produkty trafione wprost idealnie :)Są to antyperspiranty w formie sztyftu. Rzadko takie kupuję, ponieważ zwykle sięgam po te w sprayu, niemniej jednak, w tym przypadku nie mogłam się nie skusić.
Mechanizm pozwalający na wysunięcie sztyftu, działa nienagannie zarówno w moim kosmetyku, jak i w tym przeznaczonym dla męża. 


Dodatkowo górną część produktu, po uchyleniu zewnętrznego zamknięcia, zabezpieczono specjalnym, plastikowym elementem. Sztyft nie ma więc najmniejszych szans na zaschnięcie.Teraz kilka słów na temat każdego kosmetyku...Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 11 zł
Opinia:
To antyperspirant który testował mąż, a właściwie dalej go testuje, ponieważ kosmetyk należy do bardzo wydajnych. Produkt radzi sobie z nadmiernym poceniem, co w ciągu ostatnich kilku dni było najważniejsze. 
Mój mężczyzna uwielbia ciemne ciuchy, więc poszukiwania antyperspirantu nie pozostawiającego białych śladów na ubraniach, możemy uznać za zakończone. Produkt od Rexony pod tym względem nie rozczarował. Mąż pochwalił trwały i jednocześnie niezbyt nużący czy silny zapach kosmetyku. Dzięki niemu czuje się pewnie i świeżo praktycznie przez cały dzień. 
Rexona Men Turbo w formie sztyftu nie podrażnia, nie uczula. Po jego użyciu pachy są suche, nieprzyjemny zapach nie ma racji bytu. Warto sprezentować taki kosmetyk swemu mężczyźnie.

A teraz coś dla pań...Skład:
Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 11 zł
Moja opinia:
Antyperspirant z systemem motionsense™ zapewnia odpowiednią ochronę przed poceniem, gdy jesteśmy w ruchu. Coś dla mnie :) Większość antyperspirantów nie radziła sobie, kiedy biegałam po domu na prawo i lewo czy męczyłam się z siatkami wypełnionymi zakupami. 
Rexona Shower Clean mile mnie zaskoczyła swą skutecznością, a przy tym wielką delikatnością. Zastosowana na dopiero co depilowane pachy, nie wywołała swędzenia, szczypania, ogólnego zaczerwienienia. Kosmetyk zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, po zastosowaniu pachy są idealnie suche nawet w trudnych sytuacjach.
Antyperspirant nie pozostawia białych śladów na ciemnych ubraniach. Plus za piękny, naturalny i trwały aromat. 

Znacie te antyperspiranty? Lubicie takie w formie sztyftu?

2 komentarze:

  1. Sztywty lubię, ale Rexony nigdy nie miałam...

    weronikarudnicka.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger