sobota, 15 sierpnia 2015

Usta pod ochroną.

Podczas lata, zapominamy często o odpowiedniej ochronie ust przed działaniem intensywnych promieni słonecznych. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest w moim przypadku pomadka od firmy Coloris.


Od producenta:
Skład:

Cena: 5.39 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Opakowanie jest zwyczajne, pozbawione wymyślnych ozdób, ale bardzo poręczne, niewielkie i mieszczące się w każdej torebce czy kieszeni spodni. Mechanizm wysuwający pomadkę, działa bez zarzutu, nie trzeba używać siły by wcisnąć na miejsce kosmetyk, albo kręcić dolną częścią opakowania w nieskończoność.
Pomadka nie posiada zapachu ani też koloru. Na ustach pozostawia delikatnie błyszczącą warstewkę, która jest praktycznie niewidoczna. Od czasu do czasu trzeba dać swym wargom chwilę wytchnienia od wymyślnych barw. Panie lubiące czerwienie lub fuksje będą wiedzieć o co chodzi :)
Pomadka należy do średnio twardych, dobrze rozprowadza się na ustach nie tworząc grudek. Nie jest również mocno tłusta, więc nie obciąża warg, po prostu nie działa drażniąco :)
Czy chroni przed intensywnym promieniowaniem słonecznym? Tego nie mogę sprawdzić wzrokowo, jednak czuję że moje usta są odpowiednio nawilżone, odżywione, żadne suche skórki i ogólne spierzchnięcie nie występuje. Uważam, że pomadka sprawdzi się nie tylko latem, bo i zimą powinnyśmy w taki sposób zabezpieczać swe usta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger