poniedziałek, 22 września 2014

Lustrzany połysk na paznokciach.

Na moich paznokciach, nawet najtrwalszy lakier nie jest w stanie wytrzymać odpowiednią ilość czasu. Jednak ostatnio poznałam świetny Top Coat od KillyS, który faktycznie daje radę ;)
Od producenta:
Skład:
Pojemność: 10 ml
Moja opinia:
Preparat umieszczono w zwykłej, charakterystycznej dla lakierów do paznokci buteleczce. Jeśli chodzi o pędzelek jest on dosyć krótki, ale mnie to w zupełności nie przeszkadza. Ważne że idealnie rozprowadza produkt, żadne wystające kłaczki nie utrudniają pracy. Zapach ? Niezbyt przyjemny, tyle że po takim preparacie nie możemy spodziewać się woni kwiatów czy owoców :) 
Cudo KillyS zasycha bardzo szybko, nie muszę więc czekać w nieskończoność na gotowość swych paznokci. Skradł moje serce faktycznym przedłużaniem trwałości lakieru. Miałam podobne specyfiki, lecz na obietnicach producenta zwykle się kończyło. Ten natomiast działa tak, że lakier szybciej zdąży mi się znudzić niż odpadnie z płytki. Wiadomo podczas codziennych prac zauważymy delikatne, stopniowe wytarcia na końcach pazurków, ale nic nie odpryskuje płatami. Dodatkowo paznokcie pięknie lśnią, wyglądają wprost zachwycająco. Z czystym sumieniem polecam wam ten produkt, gdyż według mnie jest godny uwagi. 

1 komentarz:

  1. nie miałam, ale dobrze wiedzieć, że się sprawdzają :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger