środa, 9 listopada 2016

Cienie do powiek i korektor do brwi od Revers Cosmetics

Dziś chciałam wam zaprezentować dwa kosmetyki polskiego producenta, firmy Revers Cosmetics. Nigdy wcześniej nie testowałam ich produktów, więc poszłam na swego rodzaju spontan. Totalnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale przecież niczego nie tracę. W sumie miałam okazję poznać zupełne nowości, z czego zawsze jestem bardzo zadowolona. Czy kosmetyki się sprawdziły? Czytajcie dalej!
 

W tym wpisie pokażę wam dwa kosmetyki kolorowe Revers Beauty & Care. Zacznę może od cieni do powiek...
  


Skład:

Waga: 8 g
Moja opinia: 
Ja mam akurat cienie oznaczone numerkiem 1M, ale na stronie producenta znajdziecie jeszcze inne warianty kolorystyczne. Mój zestaw przypadł mi do gustu, uwielbiam takie odcienie! W szczególności spodobała mi się dolna część paletki :)

Co ogromnie mnie zaskoczyło, to instrukcja aplikacji cieni, nadrukowana na powierzchni wieczka. Takie udogodnienie sprawdza się w momencie, gdy nie jesteśmy makijażowym guru, a wykonanie smoky eye, to dla nas prawdziwa męczarnia. Z tym produktem okiełznamy ten makijaż.

Cienie można łatwo zblendować, chociaż aby uzyskać dobre nasycenie, jaśniejszych kolorków trzeba nałożyć nieco więcej. Niemniej, cienie nie osypują się, nie kruszą, nie zbierają w załamaniach. Można z ich pomocą wyczarować fajny makijaż, który pięknie otwiera oko i nadaje spojrzeniu wyrazistości. 


 Skład:

Waga: 12 g
Moja opinia: 
Wierzcie mi, że korektory do brwi zawsze traktowałam jako czyste zło. Jednak kiedy kosmetyczka ujarzmiła moje krzaczyska uświadomiła mi, że brwi tak naprawdę warto podkreślić. Jakież było moje zdziwienie w momencie, gdy produkt od Revers Cosmetics okazał się być dla mnie stworzony!

Kolor light brown jest idealny! Oczywiście wy możecie jeszcze zdecydować się na któryś z pozostałych dwóch odcieni. Aplikację kosmetyku ułatwia nieco kosmiczna "szczoteczka", rozprowadzająca odpowiednią ilość produktu na brwiach. Korektor precyzyjnie modeluje łuk brwiowy, ładnie podkreśla kolor brwi. Szybko schnie i nie rozmazuje się przez długi czas. Dla mnie ideał.

A wy znacie któryś z tych kosmetyków?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger