poniedziałek, 12 września 2016

Wosk do depilacji twarzy z olejkiem różanym i z drzewa herbacianego

Czasem potrzebujemy produktu tego typu, więc jeśli szukacie skutecznego wosku dla siebie, ten od Coloris mogę wam polecić. 

http://www.coloris.biz/ 

VELVETIC, WOSK DO DEPILACJI TWARZY Z OLEJKIEM RÓŻANYM I Z DRZEWA HERBACIANEGO
Od producenta:

Skład:
Moja opinia: 
Nie będę się zbyt długo rozwodzić nad tym oto produktem. Uważam, że albo taki wosk działa jak trzeba, albo lepiej po niego nie sięgać i skusić się na wyrób innej firmy. Plasterki Velvetic spełniły moje oczekiwania w stu procentach. 

W opakowaniu znajdziemy 12 niewielkich plasterków i dwie chusteczki nasączone oliwką. Taki zestaw pozwala na precyzyjne usunięcie niechcianego owłosienia. Jak wiadomo, okolice twarzy są bardzo wrażliwe, więc wosk też musi działać odpowiednio delikatnie. Produkt firmy Coloris skutecznie rozprawia się nawet z najmniejszymi włoskami. Nie muszę wspomagać się pęsetką, bo wosk samodzielnie radzi sobie idealnie. Doskonale przylega do skóry, nie odlepia się bez naszej kontroli. Oczywiście wyrywanie włosków nie staje się przyjemniejsze, ale z pewnością precyzyjne:) 

Po oczyszczeniu skóry dołączoną do zestawu chusteczką, nie pozostaje nawet ślad wosku. Warto jednak nieco wcześniej przeprowadzić próbę uczuleniową. Mnie nic złego się nie stało, ale wiecie, każdy z nas jest inny :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger