piątek, 25 marca 2016

Delikatny płyn do kąpieli i szampon 2w1.

Dzieci z reguły nie przepadają za myciem głowy, a moje nie odstają od tych utartych schematów ;) Jednak gdy podsunęłam im pewien kosmetyk, który jednocześnie pełni funkcję płynu do kąpieli i szamponu, z chęcią wskakiwały do wanny. Produkt znajdziecie na stronie sklepu Bio - Beauty.

Od producenta:
Niezwykle łagodny płyn do higieny delikatnej skóry dziecka zawierający aktywne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych.  Wzbogacony wyciągiem z organicznego owsa, formuła myjąca zawiera substancje aktywne, pozyskane z oliwy z oliwek, skutecznie koi i łagodzi.  Pozostawia skórę dziecka wspaniale nawilżoną i miękką. 
Sposób użycia: Na 20 litrów wody należy użyć ok. 10 ml płynu (1 łyżeczka)
Skład:

Pojemność: 250 ml
Cena: 17.10 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Bardzo spodobała się nam butelka kosmetyku. Ma sympatyczną, kolorową etykietkę, która nie odpada po zmoczeniu wodą. Wiadomo, że przy dziecięcej kąpieli o zalanie łazienki i wszystkiego wokół nietrudno. Materiał z którego wykonano opakowanie jest solidny, więc nawet gdy syn niechcący upuścił je na podłogę, nic złego się nie stało, a ja nie musiałam zbierać resztek kosmetyku. Niemniej, dokładnie widzimy ubywającą zawartość, a dozowanie płynu ułatwia niewielka dziurka, chroniona klapką. 


Płyn ma przyjemną strukturę. Nie jest to wodniste "coś", trudne do ujarzmienia podczas kąpieli. W sumie dziecko samodzielnie może sobie dozować swój kosmetyk, oczywiście pod kontrolą kogoś dorosłego ;) Płyn dobrze się pieni, pachnie kremowo, delikatnie. 


Przy codziennym, systematycznym stosowaniu, zawartość niewielkiej buteleczki nie wystarczy na długo, ale i tak jesteśmy zadowoleni z wydajności produktu. Moje dzieci zadecydowały, że muszę kupić kolejne opakowanie płynu, ponieważ bardzo go polubiły. Ja również mu zaufałam, ponieważ w składzie nie znalazłam niczego niepokojącego, czegoś co mogłoby podrażnić skórę moich szkrabów.

Płyn sprawia, że skóra dziecka staje się odpowiednio nawilżona i odżywiona. Z pewnością nie jest wysuszona ani w żaden sposób źle traktowana. Kosmetyk koi wszelakiego rodzaju zaczerwienienia i podrażnienia ogólnego pochodzenia. Nie szczypie w oczy, co też ma ogromne znaczenie w przypadku produktów pielęgnacyjnych dla dzieci. Płyn znakomicie myje włoski, nie plącze ich, więc i z czesaniem nie ma problemu;) Fajnie, że go poznaliśmy, bo na sto procent zagości w naszej łazience na dłuższy czas.


4 komentarze:

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger