środa, 1 lutego 2017

Zestaw biżuterii vintage z motywem słonia indyjskiego

Chyba jak większość kobiet jestem łasa na biżuteryjne cuda. Często kupuję jakieś kolczyki, wisiorki, niekoniecznie takie z górnej półki. Lubię mieć tego więcej, a nie przykładowo jedną parę kolczyków za kilka stów. Cóż, takie to moje przyzwyczajenie. Pewnie dlatego zestaw biżuterii ze strony ShipGratis.eu tak mnie zainteresował. A że styl retro jak najbardziej mi odpowiada, zdecydowałam się na przygarnięcie tychże drobiazgów.

 http://shipgratis.eu/

Kolor: czarny
Długość łańcuszka: 55 cm
Długość bransoletki: 17 cm
Cena: 35.04 zł do kupienia tutaj
Moja opinia:
Zaopatrywanie się w biżuterię przez sklep internetowy, nie należy do mojej ulubionej formy zakupów. Zdecydowanie wolę wszystko dokładnie obejrzeć, by potem nie było żadnych niespodzianek. Dlatego obawiałam się nieco, jak będzie wyglądał ten zestaw. Po otworzeniu przesyłki zostałam mile zaskoczona. Zdjęcia na stronie sklepu idealnie odzwierciedlają faktyczny wygląd biżuterii. Dodatkowo, wszystko zostało szczelnie zapakowane, nic nie uległo uszkodzeniu. 

Zdecydowałam się na biżuterię z czarnymi elementami. Do wyboru jest jeszcze kolor czerwony, zielono - niebieski. Ja postawiłam na uniwersalne barwy. W zestawie znajdziemy trzy rzeczy, które prezentują się następująco...

BRANSOLETKA
Bardzo lubię nosić bransoletki, ale przy codziennej krzątaninie, ten element biżuterii szybko niszczyłam. W tym przypadku myślę, że cacuszko posłuży mi na dłużej. Bransoletka z motywem słonia indyjskiego naprawdę mi się spodobała. Pięknie leży na dłoni, jest wygodna, chociaż nieco ciężka. Dzięki sprytnemu zapięciu, samodzielnie ją zakładam i nie wzywam na pomoc dosłownie nikogo :)

NASZYJNIK Wygląda na solidny i taki też jest w rzeczywistości. Naturalnie, wizerunek słonia indyjskiego, jest w przypadku naszyjnika odpowiednio większy. Biżuteria prezentuje się rewelacyjnie w połączeniu z ciemnym, albo jasnym golfikiem, a także z grubymi sweterkami. Znakomicie uzupełnia strój, nadaje się do pracy, czy na bardziej oficjalne wyjścia. Naszyjnik jest równie ciężki, łańcuszek odpowiednio długi, nie plącze się, nie chwyta o powierzchnię ubrania. 

KOLCZYKIChociaż nie mają żadnego zabezpieczenia, nie wypadają z ucha, więc nie obawiajcie się, że biżuterię gdzieś zgubicie. Kolczyki stanowią świetne uzupełnienie całego zestawu biżuterii. Oczywiście jeśli lubicie minimalizm, możecie zdecydować się tylko na ich założenie, a zrezygnowanie z reszty, tj. z bransoletki i naszyjnika. Kolczyki pięknie migoczą w świetle naturalnym i sztucznym, nie wyglądają tandetnie, bazarowo. 

Zestawik biżuterii z motywem słonia indyjskiego przypadł mi do gustu i chętnie go zakładam. Czasem decyduje się na cały komplet, a innym razem wybieram sobie jeden drobiazg... Biżuteria prezentuje się naprawdę dobrze, tak jak wspominałam, nie byłam na samym początku do niej przekonana. Jednak przy bliższych oględzinach stwierdziłam, że te cudeńka mają w sobie to coś:) Myślę jeszcze nad zakupem kolejnego zestawu... tym razem dla mamy. Wersja czerwona wygląda równie ciekawie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger