środa, 22 lutego 2017

Owocowe balsamy do ust Laura Conti

Dawno nie pokazywałam wam kosmetyków, które aktualnie używam i które mogę polecić. Dziś recenzja dwóch balsamów do ust, sprawdzających się u mnie rewelacyjnie. Produkty od firmy Coloris po raz kolejny zdały egzamin na ocenę celującą. 

 

SŁODKIE BALSAMY DO UST LAURA CONTI

TRUSKAWKOWA JULKA


OWOCOWA ZUZIA


Od producenta:

Skład:

Waga: 3,8g
Moja opinia:
Na widok tych balsamów, na moich ustach pojawił się szeroki uśmiech. Opakowania Owocowej Zuzi i Truskawkowej Julki zostały zaprojektowane z pomysłem. Z pewnością spodobają się dzieciom, ale nawet ja, stara krowa z chęcią korzystam z kosmetyków w razie potrzeby. Na plus zasługują same nazwy balsamów - są takie słodkie :) 

Lubię mieć zapas balsamów w sztyfcie. W każdej kurtce, w każdej torebce, na nocnej szafce. Zapominanie o ich stosowaniu może mieć opłakane skutki. Ostatnio musiałam leczyć swoje lenistwo, gdyż usta wyglądały fatalnie. Odstające skórki, pękające kąciki... Owocowe balsamy do ust Laura Conti, na szczęście poradziły sobie z moim problemem. 

Owocowa Zuzia pachnie gumą balonową, a Truskawkowa Julka... oczywiście truskawkami. Nie są to zapachy chemiczne, trudne do zaakceptowania, a bardzo przyjemne i trwałe. W dodatku balsamy mają słodki smak. Na wargach nie pozostawiają koloru, ani też tłustej, lepkiej warstwy. Świetnie nawilżają, regenerują suche, spierzchnięte usta. Idealne na każdą porę roku, a w szczególności na zimową, kapryśną pogodę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger