niedziela, 2 października 2016

Aloesowy żel do higieny intymnej

Kosmetyki marki Equilibra darzę szczególną sympatią. Ich składy są naprawdę dobre, więc praktycznie z każdego produktu jestem bardzo zadowolona. Dziś chciałam wam przedstawić żel do higieny intymnej, który z czystym sumieniem mogę wam polecić... 


http://equilibra.pl/
Od producenta:

Skład:

Pojemność: 200 ml
Cena: 7.69 zł do kupienia tutaj
Moja opinia: 
Jeśli zerkniemy na skład kosmetyku, to aloes dostrzeżemy już na samym szczycie listy. Ten fakt oczywiście cieszy i przekonuje do produktu. Jak widać, producent nie koncentruje się tylko na obietnicach, a faktycznie swój wyrób traktuje z najwyższą starannością.
Żel zamknięto w wyprofilowanej, nieprzeźroczystej butelce. Takim opakowaniem łatwo manewrować, a na szczególne uznanie zasługuje pompka i jej dodatkowe, plastikowe zabezpieczenie w postaci zatyczki. Z takiej butelki nic się nie wydobędzie bez naszej kontroli. 


 

Żel jest bezbarwny, pachnie bardzo delikatnie, aloesowo. W sumie aromat kosmetyku jest wyczuwalny tylko przy wnikliwym sprawdzeniu :) Konsystencję produktu uznaję za idealną. Niewielka ilość żelu (jedno naciśnięcie pompki), wystarcza na jednorazowe zużycie. Pieni się dobrze, dla mnie odpowiednio.


   Żel doskonale myje okolice intymne, delikatnie nawilża, łagodzi podrażnienia. Nie powoduje żadnego dyskomfortu, a że nie zawiera SLS, mogę być w pełni spokojna, jeśli chodzi o pielęgnację "tych" miejsc swojego ciała :) Kosmetyk jest bardzo wydajny, nie kosztuje zbyt wiele. Dostaniecie go m.in. w dobrych aptekach, ale także w sklepie internetowym marki Equilibra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger