piątek, 6 stycznia 2023

Hazelnut Passion - wersja idealna na prezent

 Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam dostawać słodycze. Bardzo mnie cieszą, a i jeszcze bardziej radują, gdy wyglądają ciekawie i elegancko. Takim miłym, a jednocześnie przyjemnym dla zmysłu podniebienia i oka prezentem, będzie produkt od firmy Vobro. Mam tutaj na myśli pralinki Hazelnut Passion, czyli coś dla wielbicieli orzechowych smaków. 


Czy wy widzicie jak piękne i gustowne jest to opakowanie? Plastikowy kuferek prezentuje się oszałamiająco! Bardzo lubię słodycze w takim wydaniu. Mam wtedy wrażenie, że producent odpowiednio zadbał o konsumenta i funduje mu produkt o wysokiej jakości. Same pralinki Hazelnut Passion znam doskonale, więc byłam przekonana, że będzie mega smacznie!


W opakowaniu znajdziemy dwadzieścia cztery pralinki. Każda z nich ma swoje miejsce i swoją zawijkę. Wnętrze pralinki, to już prawdziwa poezja! W środku znajdziemy cały orzeszek laskowy i smaczny krem czekoladowy. Całość została oblana rozpływającą się w ustach czekoladą deserową. Sam produkt nie zawiera barwników.


Taka forma opakowania pralinek stwarza nam wiele możliwości. Słodkości możemy podarować, ale również świetnie będą się prezentować na stole, jako pyszny dodatek do popołudniowej kawki. Polecam!

#współpraca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger