piątek, 28 października 2022

WOW Pianka z galaretką w czekoladzie - Vobro

 Jak wasze nastroje w te ostatnie dni października? Przed nami jeszcze zmiana czasu z letniego na zimowy, także musimy się przygotować na taką małą rewolucję w dobowym rytmie. Ja przyznam się wam bez bicia, że niekoniecznie przepadam za listopadem i właśnie nie lubię tych pierwszych dni po zmianie czasu. Zanim człowiek się ogranie, przyzwyczai, to też troszkę zejdzie. Niemniej, jest plus takich zmian - dłuższe wieczorki, które możemy naprawdę fajnie wykorzystać!

I właśnie na takie momenty mam dla was coś specjalnego. Jeśli jesteście fanami siedzenia pod kocykiem z kubkiem herbaty i towarzystwem czegoś słodkiego, to ten wpis musicie przeczytać ze szczególną uwagą! Wjeżdżają bowiem kolejne nowości od Vobro, które skradną wasze serducha. Gotowi?

Oczywiście najpierw rzut okiem na opakowanie. Taka to już nasza kobieca natura, że najpierw zwracamy uwagę na wygląd, a dopiero później na wnętrze ;) A tak zupełnie serio, to po raz kolejny firma Vobro stanęła na wysokości zadania i zafundowała nam naprawdę porządnie przygotowany produkt. 

Mamy tutaj piankę z galaretką w czekoladzie o fajnej, wpadającej w ucho nazwie -WOW. No, mówię wam, prawdziwe wow i w realu! Zanim jednak o smaku, kilka słów o warstwie zewnętrznej. Opakowanie czekoladek jest mega kolorowe, szalone i nieco zabawne. Z pewnością na taki produkt zwróciłabym uwagę podczas wizyty w sklepie. 


Każda pianka pakowana jest oddzielnie, co jest fajną opcją, jeśli chodzi o podzielność produktu. Taki smakołyk możemy też zabrać ze sobą do pracy, na spacer, czy wrzucić kilka do plecaka - nic się nie roztopi, nie rozkruszy.

Wśród pianek WOW do wyboru mamy smaki:

- Wiśnia

- Pomarańcza

- Cytryna

Każdy smak, to inny kolor papierka - pomysłowe.

Pianki mają okrągły kształt. W środku, z jednej strony, znajdziemy właśnie śmietankową piankę, a niżej jedną z trzech wersji smakowych galaretki. Całość została schowana pod czekoladową otoczką.  


Powiem wam, że nie jestem w stanie stwierdzić, która z tych wersji smakowych najbardziej przypadła mi do gustu. Wiem jedno, że pianki WOW są po prostu przepyszne i na zjedzeniu jednej chyba nigdy się nie kończy. Produkt jest wyważony pod względem smaku. Nie jest zbyt słodki, zamulający, zawiera naturalne barwniki. 

Myślę, że smak pianek WOW przypomni wam wakacje i chwile beztroski. Będą więc idealną propozycją nie tylko do podjadania w samotności, ale zdecydowanie do podzielenia się z najbliższymi podczas picia jesiennej herbatki lub zimowej kawy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 To co kobieta lubi najbardziej... , Blogger